Alla anmälda SM 2016

NAMNKLUBBRANKING 1/7DISTRIKTGRUPPBETALTAVPRICKAD
Erik Blomqvist SK Rockaden, Sthlm 2531E Stockholms SF Sverigemästarklassen JA JA
Nils Grandelius Eksjö SK 2643E Smålands SF Sverigemästarklassen JA JA
Jonathan Westerberg SK Team Viking 2489E Roslagens SF Sverigemästarklassen JA JA
Axel Smith Lunds ASK 2513E Skånes SF Sverigemästarklassen JA JA
Jonny Hector Limhamns SK 2521E Skånes SF Sverigemästarklassen JA JA
Daniel Semcesen Lunds ASK 2450E Skånes SF Sverigemästarklassen JA JA
Hans Tikkanen Lunds ASK 2535E Skånes SF Sverigemästarklassen JA JA
Tiger Hillarp Persson Malmö AS 2527E Skånes SF Sverigemästarklassen JA JA
Pia Cramling Pyramidens SK 2463E Stockholms SF Sverigemästarklassen JA JA
Tom Rydström Växjö SK 2306E Smålands SF Sverigemästarklassen JA JA
Martin Jogstad Eslövs SK 2200E Skånes SF Junior-SM JA JA
Mattis Olofsson-Dolk Växjö SK 2259E Smålands SF Junior-SM JA JA
Felix Tuomainen SK Rockaden, Sthlm 2255E Stockholms SF Junior-SM JA JA
Jung Min Seo SS 4 Springare 2133E Stockholms SF Junior-SM JA JA
Lars Åström Limhamns SK 2127E Skånes SF Junior-SM JA JA
Milton Pantzar Täby SK 2167E Stockholms SF Junior-SM JA JA
Isak Storme SS Manhem 2110E Göteborgs SF Junior-SM JA JA
Leo Crevatin SK Rockaden, Sthlm 2028E Stockholms SF Junior-SM JA JA
Joakim Nilsson Uppsala SSS 2098E Upplands SF Junior-SM JA JA
Gabriel Svorono SS Manhem 2069E Göteborgs SF Junior-SM JA JA
Santiago Grueso Cordoba Västerås SK 1982E Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
Ludvig Carlsson Västerås SK 1931E Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
Daniel Johnson SSK Hammarö 1820E Värmlands SF Kadett-SM JA JA
Alfons Emmoth Västerås SK 1871E Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
Erland Jäppinen Uppsala SSS 1772E Upplands SF Kadett-SM JA JA
Edvin Trost Stockholms SS 1682E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
Love Troberg Eskola Örgryte SK 1941E Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
Erik Nilsson Uppsala SSS 1453E Upplands SF Kadett-SM JA JA
Vitus Buchert Uppsala SSS 1786E Upplands SF Kadett-SM JA JA
Albin Sandin Uppsala SSS 1542E Upplands SF Kadett-SM JA JA
Adrian Ekenstierna Stockholms SS 1919E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
Daniel Klosinski Järfälla SS 1513E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
Sagar Batra Linköpings ASS 1601E Östergötlands SF Kadett-SM JA JA
Albin Danielsson SS Gambit, Norrtälje 1524E Roslagens SF Kadett-SM JA JA
Hugo Pilström Mälaröarnas SS 1439E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
Peter Hall SS Gambit, Norrtälje 1364L Roslagens SF Kadett-SM JA JA
Benjamin Olsson Eslövs SK 1400E Skånes SF Kadett-SM JA JA
Max Henricson Tyresö SK 1545E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
Carl-Oscar Pilström Mälaröarnas SS 1457E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
Akram Bashour Västerås SK 900L Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
Linus Eisele Södra Sandby SS 1329E Skånes SF Kadett-SM JA JA
Peter Antonic Svensson Uppsala SSS 1268L Upplands SF Kadett-SM JA JA
Johanna Nabbing SS Manhem 1343E Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
Lycka Drakengren SS Manhem 1126L Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
Gabriel Nguyen Linköpings ASS 1859E Östergötlands SF Minior-SM JA JA
Hampus Sörensen SK Rockaden, Sthlm 1824E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Gustav Törngren Örgryte SK 1770E Göteborgs SF Minior-SM JA JA
Felix Ytterberg Kristallens SK 1494E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Alexander Nord Lunds ASK 1580E Skånes SF Minior-SM JA JA
Hampus Bensryd Lunds ASK 1496E Skånes SF Minior-SM JA JA
Sebastian Ivarsson Kristallens SK 1431E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Akash Mitra Uppsala SSS 1415E Upplands SF Minior-SM JA JA
Aria Ben Saeid Klubben 1594E Länder Minior-SM JA JA
Gustav Lindholm SS Manhem 1399E Göteborgs SF Minior-SM JA JA
Gabriel Nord Kristallens SK 1304L Stockholms SF Minior-SM JA JA
Oscar Jönsson SK Sandlöparen 1442E Skånes SF Minior-SM JA JA
Daniel Johansson-Öhman Järfälla SS 1346L Stockholms SF Minior-SM JA JA
Benjamin Emmoth Västerås SK 1410E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
Emil Reimegård Uppsala SSS 1304L Upplands SF Minior-SM JA
William Olsson SS Manhem 1534E Göteborgs SF Minior-SM JA JA
Hugo Einarsson Kungsbacka SK 1174L Hallands SF Minior-SM JA JA
Asker Malmström Malmö AS 1555E Skånes SF Minior-SM JA JA
Alexander Isaksson SK Rockaden, Sthlm 1534E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Philip Sandberg SK Rockaden, Sthlm 1695E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Victor Vatn Västerås SK 1248E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
Christopher Jernberg Västerås SK 1561E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
Alva Sörensen SK Rockaden, Sthlm 1270E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Simon Agrest Sollentuna SK 1485E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Martin Vatn Västerås SK 1292E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
Adrian Trost SK Rockaden, Sthlm 1212L Stockholms SF Minior-SM JA JA
Alexander Hall SS Gambit, Norrtälje 1227L Roslagens SF Minior-SM JA JA
Edvard Lönn Järfälla SS 1139L Stockholms SF Minior-SM JA JA
Isak Carlsson Västerås SK 1450E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
Erik Dingertz Kristallens SK 1296E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Simon Bratt Järfälla SS 1198L Stockholms SF Minior-SM JA JA
Oliver Nilsson Trojanska Hästen 1295E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Lukas Lindborg Hultsfreds SK 1248E Smålands SF Minior-SM JA JA
Kardo Omar Västerås SK 1320E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
Zakarias Koren Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
Max Isaksson Trojanska Hästen 1232E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Ragnar Jäppinen Uppsala SSS 1019L Upplands SF Minior-SM JA JA
Dima Shevchenko Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
Nils Hallstan Kristallens SK 1240L Stockholms SF Minior-SM JA JA
Warg Skåhlberg-Lima De Faria Uppsala SSS 1021L Upplands SF Minior-SM JA JA
Philip Isaksson Trojanska Hästen 1092E Stockholms SF Minior-SM JA JA
Tess Lindén Örebro SS 1049L Örebro läns SF Minior-SM JA JA
Oscar Nabbing IES Krokslätt, Göteborg 1051L Länder Minior-SM JA JA
Juni Drakengren SS Manhem 1001L Göteborgs SF Minior-SM JA JA
Sebastian Ståhle Mälaröarnas SS 984L Stockholms SF Minior-SM JA JA
Trino Paltzer Täby SK 1093E Stockholms SF Minior-SM JA
Oscar Håkonsen Larsson Västerås SK 866L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
Anton Hägermark Västerås SK 850L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
Ludwig Laukka Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
Solomia Truskavetska Wasa SK 900L Stockholms SF Minior-SM JA JA
Marcus Söderlund Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
Henning Andersson-Bresky Järfälla SS 776L Stockholms SF Minior-SM JA JA
William Hanning Malmgren Västerås SK 864L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
Johannes Back Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
Erik Hjortsäter Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
Nohmi Reimegård Uppsala SSS 1030L Upplands SF Minior-SM JA
David Preuschhof Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
Hugo Wernberg Wasa SK 1468E Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Axel Falkevall Trojanska Hästen 1254E Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Simon Sandberg SK Rockaden, Sthlm 1306E Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Linnea Johansson-Öhman Järfälla SS 1361L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Ludvig Morell Lunds ASK 1224E Skånes SF Knatte-SM JA JA
Alexander Ström-Engdahl SS Manhem 1227E Göteborgs SF Knatte-SM JA JA
Viktor Wikman SK Rockaden, Sthlm 1290L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Elias Wennerlund IFK Hindås 1119L Göteborgs SF Knatte-SM JA JA
Erik Lennwald Trojanska Hästen 1199L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Adrian Söderström Fagerviks SK 1150L Medelpads SF Knatte-SM JA JA
Vidar Grahn Trojanska Hästen 1050L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Herman Enholm SK Rockaden, Sthlm 1166L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Casper Vu Katrineholms SK 1047L Södermanlands SF Knatte-SM JA JA
Alexander Törngren Örgryte SK 1275E Göteborgs SF Knatte-SM JA JA
Alexander Vu SK Rockaden, Sthlm 1139E Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Marcus Lindholm SS Manhem 1193E Göteborgs SF Knatte-SM JA JA
Matthäus Buchert Uppsala SSS 0 Upplands SF Knatte-SM JA JA
Jacob Brünahl Järfälla SS 947L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Konrad Koren Uppsala SSS 0 Upplands SF Knatte-SM JA JA
Isak Hanning Malmgren Västerås SK 1012L Västmanlands SF Knatte-SM JA JA
Tor Rosales Nilsson Järfälla SS 896L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Algot Lönn Järfälla SS 862L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Rocky Wernerman Stora Vika SK 1055L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Ella Nilsson Trojanska Hästen 0 Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Tahlia Wolrath Uppsala SSS 0 Upplands SF Knatte-SM JA JA
Lilly Holm Majlund Stora Vika SK 930L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Jesper Runeborg Stora Vika SK 930L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
Åke Westin Helsingborgs SS 2101E Nordvästra Skånes SF Veteran-SM JA JA
Per-Olov Nordström Eksjö SK 2039E Smålands SF Veteran-SM JA JA
Ingemar Schütz Schack 08, Norrköping 2213E Östergötlands SF Veteran-SM JA JA
Nils-Åke Malmdin Gnarps SK 2174E Hälsinglands SF Veteran-SM JA JA
Sören Sahlholm Västerås SK 1895E Västmanlands SF Veteran-SM JA JA
Krister Lagerborg Farsta SK 2047E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
Lars Blomström Örebro SS 2153E Örebro läns SF Veteran-SM JA JA
Per-Olof Gromark Örgryte SK 2004E Göteborgs SF Veteran-SM JA JA
Weine Nilsson Jönköpings SS 1989E Smålands SF Veteran-SM JA JA
Helge Wademark Hultsfreds SK 2067E Smålands SF Veteran-SM JA JA
Henryk Dolata Upsala ASS 2063E Upplands SF Veteran-SM JA JA
Gösta Enqvist Skellefteå SK 2033E Västerbottens SF Veteran-SM JA JA
Börje Jansson Upsala ASS 2298E Upplands SF Veteran-SM JA JA
Bo Ht Eriksson Eskilstuna SK 2052E Södermanlands SF Veteran-SM JA JA
Per Hjalmarsson SK Rockaden Umeå 1989E Västerbottens SF Veteran-SM JA JA
Sören Svensson SS Manhem 1952E Göteborgs SF Veteran-SM JA JA
Lars Göran Carlsson Schack 64, Haparanda 1984E Norrbottens SF Veteran-SM JA JA
Gunnar Andersson Nyköpings ASK 2069E Södermanlands SF Veteran-SM JA JA
Tomas Carnstam Lunds ASK 2010E Skånes SF Veteran-SM JA JA
Kurt Ekelund Upsala ASS 1952E Upplands SF Veteran-SM JA JA
Bo Nyberg Upsala ASS 1899E Upplands SF Veteran-SM JA JA
Olle Ålgars Täby SK 1973E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
Per Johansson SödraSASS 1935E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
Jörgen Alfvén Jönköpings SS 1867E Smålands SF Veteran-SM JA JA
Seved Nylund Upsala ASS 1924E Upplands SF Veteran-SM JA JA
Christer Nilsson Stockholms SS 2013E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
Ulf Lundgren Rödeby SK 1985E Blekinge SF Veteran-SM JA JA
Eva Johansson Alingsås SS 1883E Västergötlands SF Veteran-SM JA JA
Leif Isaksson Hallsberg SS 1970E Örebro läns SF Veteran-SM JA JA
Sture Olsson Schack 78, Uppsala 1904E Upplands SF Veteran-SM JA JA
Sven-Olof Andersson Östersunds SS 1983E Jämtland-Härjedalens SF Veteran-SM JA JA
Svante Wedin Tyresö SK 1920E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
Nils Erik Berglund Upsala ASS 1911E Upplands SF Veteran-SM JA JA
Sven Degerfeldt SS Manhem 1962E Göteborgs SF Veteran-SM JA JA
Tore Segerström Köpings SS 1826E Västmanlands SF Veteran-SM JA JA
Bernt Åkerblom Västerås ASK 1946E Västmanlands SF Veteran-SM JA JA
Josip Vrabec Oskarshamns SS 1856E Smålands SF Veteran-SM JA JA
Lennart B. Johansson Stockholms SS 1931E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
Nils Lundahl Upsala ASS 1852E Upplands SF Veteran-SM JA JA
Lennart Gunnarsson SS Gambit, Norrtälje 1812E Roslagens SF Veteran-SM JA JA
Mats Jonsson Kungstornet 1660E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
Lennart Burman Östersunds SS 1958E Jämtland-Härjedalens SF Veteran-SM JA JA
Istvan Orci Motala Schacksällskap 1538E Östergötlands SF Veteran-SM JA JA
Sture Lindberg Kristallens SK 1825E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
Nils Nordahl SS Springaren, Kävlinge 2005E Skånes SF Veteran-SM JA JA
Mats Nilsson Schack 78, Uppsala 2007E Upplands SF Veteran-SM JA JA
Vincent Andersson Västerås ASK 1815E Västmanlands SF Veteran-SM JA JA
Bo Berg Majornas SS 1706E Göteborgs SF Veteran-SM JA JA
Rolf Peterson SK Proletären 1687E Göteborgs SF Veteran-SM JA JA
Torgny Olsson En Passant, Svedala 1765E Skånes SF Veteran-SM JA JA
Jan Andersson Ervalla SS 1829E Örebro läns SF Veteran-SM JA JA
Torolf Jansson SS Gambit, Norrtälje 1557E Roslagens SF Veteran-SM JA JA
Patrik Lyrberg Kungstornet 2460E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Daniel Semcesen Lunds ASK 2450E Skånes SF Blixt-SM JA JA
Johan Norberg Västerås SK 2298E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Haroon Azizi Kungstornet 2111E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Axel Ornstein Eksjö SK 2322E Smålands SF Blixt-SM JA JA
Felix Tuomainen SK Rockaden, Sthlm 2255E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Rasmus Holving Kungstornet 2192E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Kaj Engström Kungstornet 2159E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Petter Lindborg Solna SS 2242E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Karl Olof Cederberg Upsala ASS 2218E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Bengt-Ola Isetoft Sandvikens SK 2148E Gästriklands SF Blixt-SM JA JA
Harald Lögdahl Eskilstuna SK 2252E Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
Magnus Holm Schack 78, Uppsala 2197E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Joar Ölund SK Rockaden, Sthlm 2353E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Johan Björkeroth Ervalla SS 2040E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
Viktor Thorell Kungstornet 2050E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Lennart Roxendal Schack 78, Uppsala 2345E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Johan Nordebrink Västerås SK 2141E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Curt Gruvaeus Örebro SS 2289E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
Harald Hammarström Västerås ASK 2000L Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Simon Rosberg Schack 08, Norrköping 2335E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
Love Ivraeus Örebro SS 1967E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
Mohammed Haj-Bakkor Lidköpings SS 2129E Västergötlands SF Blixt-SM JA JA
Peter Halvarsson Linköpings ASS 1936E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
Lennart Evertsson Kungstornet 2231E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Patrik Lindborg Hultsfreds SK 2151E Smålands SF Blixt-SM JA JA
Carl Fredrik Johansson Upsala ASS 2178E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Björn Särén Karlstad AS 2043E Värmlands SF Blixt-SM JA JA
Tobias Bende Majornas SS 2070E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
Henryk Dolata Upsala ASS 2063E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Peter Bergström Västerås SK 2272E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Niklas Hedlund Kungstornet 2047E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Magnus Jonsson Örebro SS 1898E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
Fredrik Söderberg SK Rockaden Umeå 1801L Västerbottens SF Blixt-SM JA JA
Rune Evertsson Stockholms SS 1986E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Sven Degerfeldt SS Manhem 1962E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
Anders Nylén Limhamns SK 2101E Skånes SF Blixt-SM JA JA
Max Henricson Tyresö SK 1545E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Patrik Nilsson Limhamns SK 2042E Skånes SF Blixt-SM JA JA
Mikael Lundström Ölands SS 2056E Smålands SF Blixt-SM JA JA
Fredrik Attefall Schack 64, Haparanda 2065E Norrbottens SF Blixt-SM JA JA
Jon-Olov Vatn Västerås SK 2015E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Patrik Eriksson SK Rockaden, Sthlm 1769E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Nicklas Johansson Pyramidens SK 1893E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Jan Peter Palmblad Kungstornet 2138E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Dylan Frantz Upsala ASS 1873E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Michael Berg Hässelby SK 2232E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Ludvig Carlsson Västerås SK 1931E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Filip Björkman Västerås SK 1872E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Christoffer Stenman Schack 08, Norrköping 1858E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
Andreas Carlsson Västerås SK 2015E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Anton Agrest Sollentuna SK 1787E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Jonas Arvidsson Upsala ASS 1933E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Kurt Ekelund Upsala ASS 1952E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Johan Wiklund Schack 08, Norrköping 1859E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
Edvin Bannout Uppsala SSS 1790E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Emil Sjöholm Wasa SK 2105E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Joar Hörngren Örebro SS 1826E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
Zoran Gajic Västerås SK 1871E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Benjamin Emmoth Västerås SK 1410E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Edward Eriksson Västerås SK 1673E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Peter Bytar Schack 78, Uppsala 2028E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Helena Hellmér Solna SS 1405E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Gustav Törngren Örgryte SK 1770E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
Jörgen Isacsson Vänersborgs SS 1930L Västergötlands SF Blixt-SM JA JA
Vitus Buchert Uppsala SSS 1786E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Kjell-Åke Andersson Karlstad AS 1958E Värmlands SF Blixt-SM JA JA
Schahin Rajab Hässelby SK 1804E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Pontus Klingenström Burgsvik Alva SK 1605L Gotlands SF Blixt-SM JA JA
Hugo Pilström Mälaröarnas SS 1439E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Alexander Lindén Örebro SS 1470E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
Jonas Wålinder Sundsvalls SS 1874E Medelpads SF Blixt-SM JA JA
Hugo Wernberg Wasa SK 1468E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Carl-Oscar Pilström Mälaröarnas SS 1457E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Kjell Jernselius Kungstornet 1829E Stockholms SF Blixt-SM JA
Andy Andersson Nyköpings ASK 1939L Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
Viljo Koski Lidköpings SS 1888E Västergötlands SF Blixt-SM JA JA
Sture Westerlind Vänersborgs SS 1766L Västergötlands SF Blixt-SM JA JA
Bo Eriksson SS Delectus 1796L Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Brandy Paltzer Täby SK 1658E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Daniel Adolfsson Nyköpings ASK 1798E Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
Ulf Dahlqvist Schack 08, Norrköping 1937E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
David Boersma Upsala ASS 1200L Upplands SF Blixt-SM JA JA
Pär Ellmin Upsala ASS 1480L Upplands SF Blixt-SM JA JA
Josip Vrabec Oskarshamns SS 1856E Smålands SF Blixt-SM JA JA
Edvin Trost Stockholms SS 1682E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Alexander Isaksson SK Rockaden, Sthlm 1534E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Per Einar Stockholms SS 1698E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Daniel Vikström Västerås SK 1733E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Sebastian Ivarsson Kristallens SK 1431E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Johan Granholm Kålltorps SS 1573E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
Mikael Sandberg Våräpplets SK 1557L Skånes SF Blixt-SM JA JA
Jim Ögren Upsala ASS 1600L Upplands SF Blixt-SM JA JA
Isak Carlsson Västerås SK 1450E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Bo Cegrell Rånäs SK 1423L Roslagens SF Blixt-SM JA JA
Akash Mitra Uppsala SSS 1415E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Bo Nyberg Upsala ASS 1899E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Carina Wickström Schack 08, Norrköping 1474E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
Jouni Tuomainen SK Rockaden, Sthlm 1543E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Gunnar Kärrlander Fagerviks SK 1820E Medelpads SF Blixt-SM JA JA
Dragan Stefanovic Katrineholms SK 1764E Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
Gunnar Forsberg Eksjö SK 1691E Smålands SF Blixt-SM JA JA
Jonatan Pinheiro Diamant Uppsala SSS 1632E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Hampus Bensryd Lunds ASK 1496E Skånes SF Blixt-SM JA JA
Esa Ojalainen Nyköpings ASK 1455L Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
Kardo Omar Västerås SK 1320E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Bo Hallgren Burgsvik Alva SK 1650L Gotlands SF Blixt-SM JA JA
Jacob Ljunggren Ervalla SS 1924E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
Jacob Hagström Mälaröarnas SS 1479E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Johanna Lundström Ölands SS 1746E Smålands SF Blixt-SM JA JA
Alexander Thoresson Uppsala SSS 1483E Upplands SF Blixt-SM JA JA
Martin Vatn Västerås SK 1292E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Alexander Ström-Engdahl SS Manhem 1227E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
Gabriel Nord Kristallens SK 1304L Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Claes Brauer SS Manhem 1436E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
Björn Pilström Mälaröarnas SS 1577E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Vidar Grahn Trojanska Hästen 1050L Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Dima Shevchenko Uppsala SSS 0 Upplands SF Blixt-SM JA
Warg Skåhlberg-Lima De Faria Uppsala SSS 1021L Upplands SF Blixt-SM JA JA
Alexander Nord Lunds ASK 1580E Skånes SF Blixt-SM JA JA
Lennart Vikström Västerås SK 1629E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Christopher Jernberg Västerås SK 1561E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Simon Agrest Sollentuna SK 1485E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Alexander Törngren Örgryte SK 1275E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
Oliver Nilsson Trojanska Hästen 1295E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Niklas Johansson Upsala ASS 1200L Upplands SF Blixt-SM JA JA
Caitlin Mooney Våräpplets SK 1100L Skånes SF Blixt-SM JA JA
Casper Vu Katrineholms SK 1047L Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
Victor Vatn Västerås SK 1248E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
Sebastian Ståhle Mälaröarnas SS 984L Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Lukas Lindborg Hultsfreds SK 1248E Smålands SF Blixt-SM JA JA
Sebastian Gerdes Trojanska Hästen 1000L Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Christian Åberg Västerås SK 1323L Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
David Gierup Uppsala SSS 0 Upplands SF Blixt-SM JA JA
Gabriella Antonic Svensson Uppsala SSS 0 Upplands SF Blixt-SM JA JA
Alexander Vu SK Rockaden, Sthlm 1139E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Simon Sandberg SK Rockaden, Sthlm 1306E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Erik Dingertz Kristallens SK 1296E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Philip Sandberg SK Rockaden, Sthlm 1695E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Felix Ytterberg Kristallens SK 1494E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
Patrick Drugge Schack 08, Norrköping 2201E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
Leo Crevatin SK Rockaden, Sthlm 2028E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
A.nilsson/ P.bergström Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
B.petersson/ M.pantzar Täby SK 0 Länder Chock-SM JA JA
A.carlsson/ L.carlsson Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
C.johansson/ A.ziegler Upsala ASS/Örgryte SK 0 Länder Chock-SM JA JA
E.bannout/ E.nilsson Uppsala SSS 0 Länder Chock-SM JA JA
A.emmoth/ F.björkman Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
A.nord/ H.bensryd Lunds ASK 0 Länder Chock-SM JA JA
A.cramling/ A.ekenstierna Täby SK/Stockholms SS 0 Länder Chock-SM JA JA
M.orell/ Å.nurmi Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
E.jäppinen/ V.buchert Upsala SSS 0 Länder Chock-SM JA
H.Pilström/ C-O Pilström Mälaröarnas SS 0 Länder Chock-SM JA JA
I.carlsson/ S.grueso Cordoba Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
K.omar/ V.vatn Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
A.mitra/ A.sandin Uppsala SSS 0 Länder Chock-SM JA JA
O.jönsson/ G.törngren Sandlöparen/Örgryte 0 Länder Chock-SM JA JA
A.Törngren/ Oliver Nilsson Örgryte SK/Trojanska Hästen 0 Länder Chock-SM JA JA
J.ljunggren/ J.björkeroth Ervalla SS 0 Länder Chock-SM JA JA
B.paltzer/ A.lindén Täby SK/Örebro SS 0 Länder Chock-SM JA JA
E.wennerlund/ A.ström Engdahl IFK Hindås/SS Manhem 0 Länder Chock-SM JA JA
R.myklebust/ M.vatn Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
K.mitra/ G.antonic Svensson Uppsala SSS 0 Länder Chock-SM JA JA
B.Pilström/ F Nilsson Mälaröarnas SS 0 Länder Chock-SM JA JA
T.paltzer/ T.lindén Täby SK/Örebro SS 0 Länder Chock-SM JA JA
E.lennwald/ E.nilsson Trojanska Hästen. 0 Länder Chock-SM JA JA
D.prenschof/ J.malsher Uppsala SSS 0 Länder Chock-SM JA JA
Patrik Lindborg Hultsfreds SK 2151E Smålands SF 1 JA JA
Marcus Uneson Visby SK 2025E Gotlands SF 1 JA JA
Daniel Skoog Örebro SS 1959E Örebro läns SF 1 JA JA
Fredrik Attefall Schack 64, Haparanda 2065E Norrbottens SF 1 JA JA
Viljo Koski Lidköpings SS 1888E Västergötlands SF 1 JA JA
Jonas Arvidsson Upsala ASS 1933E Upplands SF 1 JA JA
Peter Kruuse Västerås SK 1916E Västmanlands SF 1 JA JA
Pelle Carlbom Linköpings ASS 1826E Östergötlands SF 1 JA JA
Mohammed Haj-Bakkor Lidköpings SS 2129E Västergötlands SF 2 JA JA
Tommy Martinsson Kålltorps SS 1960E Göteborgs SF 2 JA JA
Niclas Hedin Wasa SK 1923E Stockholms SF 2 JA JA
Per Ahlström Linköpings ASS 1848E Östergötlands SF 2 JA JA
Roland Johansson En Passant, Svedala 2021E Skånes SF 2 JA JA
Per Bjelvenmark Upsala ASS 2005E Upplands SF 2 JA JA
Daniel Jogstad Eslövs SK 1944E Skånes SF 2 JA JA
Ronald Hansson Malmö SS 1857E Skånes SF 2 JA JA
Erik Thörnblad Upsala ASS 2073E Upplands SF 3 JA JA
Per-Arne Nygren Schack 78, Uppsala 1963E Upplands SF 3 JA JA
Jimmy Kristoffersson SS Allians, Skänninge 2015E Östergötlands SF 3 JA JA
Mats Eriksson SS Manhem 2039E Göteborgs SF 3 JA JA
Emanuel Lundgren SA Mark 1959E Västergötlands SF 3 JA JA
Erik Tegler En Passant, Svedala 1942E Skånes SF 3 JA JA
Pål Magnussen Säffle SK 1925E Värmlands SF 3 JA JA
Nathalie Ziegler Örgryte SK 1914E Göteborgs SF 3 JA JA
Joel Hogeman Limhamns SK 1992E Skånes SF 4 JA JA
Hussein Muganlinskij SS Allians, Skänninge 2013E Östergötlands SF 4 JA JA
Tomas Olsson Lunds ASK 1975E Skånes SF 4 JA JA
Fredrik Åkerlund Gävle SA 1852E Gästriklands SF 4 JA JA
Rune Evertsson Stockholms SS 1986E Stockholms SF 4 JA JA
Johan Sivhed Eskilstuna SK 2002E Södermanlands SF 4 JA JA
Juan-Pablo Fernandez Upsala ASS 2048E Upplands SF 4 JA JA
Anna Cramling Täby SK 2001E Stockholms SF 4 JA JA
Mathias Eklund Kungstornet 1964E Stockholms SF 4 JA
Lars-Göran Malmgren Malmö AS 1999E Skånes SF 4 JA JA
Håkan Knutsson Uddebo SK 1942E Västergötlands SF 4 JA JA
Yashar Adellian Stockholms SS 1932E Stockholms SF 1 JA JA
Jimmy Mehlstrand Sandvikens SK 1995E Gästriklands SF 1 JA JA
Ofelia Eriksson Linköpings ASS 1744E Östergötlands SF 1 JA JA
Lars Norqvist Horndals SK 1827E Dalarnas SF 1 JA JA
Erik Näckholm SS Luleå 1901E Norrbottens SF 1 JA JA
Leif Lundquist Kristallens SK 1795E Stockholms SF 1 JA JA
Lars-Erik Hasselgren SK Rockaden Umeå 1579E Västerbottens SF 1 JA JA
Ronny Heijdenberg Fagerviks SK 1810E Medelpads SF 1 JA JA
Åke Nurmi Västerås SK 1815E Västmanlands SF 2 JA JA
Mattias Sollerman Visby SK 1977E Gotlands SF 2 JA JA
Andreas Lindström Schack 08, Norrköping 1929E Östergötlands SF 2 JA JA
Jonathan Bernhard Heby SS 1828E Upplands SF 2 JA JA
Bengt Svensson Ronneby SK 1750E Blekinge SF 2 JA JA
Bengt Eriksson SK Rockaden, Sthlm 1602L Stockholms SF 2 JA JA
Daniel Andersson SS Allians, Skänninge 1801E Östergötlands SF 2 JA JA
Per Eisele Södra Sandby SS 1881E Skånes SF 2 JA JA
William Cardenas Uppsala SSS 1959E Upplands SF 3 JA JA
Rickard Myrberg Schack 78, Uppsala 1815E Upplands SF 3 JA JA
Martin Orell Västerås SK 1916E Västmanlands SF 3 JA JA
Björn Lundberg Borlänge SK 1829E Dalarnas SF 3 JA JA
Görgen Andersson Hallsberg SS 1803E Örebro läns SF 3 JA JA
Karl-Gustav Sjölund Wasa SK 1861E Stockholms SF 3 JA JA
Hugo Roginski Linköpings ASS 1758E Östergötlands SF 3 JA JA
Lars Hägglund SA Mark 1880E Västergötlands SF 3 JA JA
Mikael Möller Säffle SK 1873E Värmlands SF 4 JA JA
Kjell Jernselius Kungstornet 1829E Stockholms SF 4 JA JA
Filip Björkman Västerås SK 1872E Västmanlands SF 4 JA JA
Patrik Abrahamsson SS Manhem 1945E Göteborgs SF 4 JA JA
Curt Marcusson Götaverkens SK 1704E Göteborgs SF 4 JA JA
Mårten Garner