Alla anmälda SM 2018

NAMNKLUBBRANKING 1/6DISTRIKTGRUPPBETALTAVPRICKAD
Leo Crevatin SK Rockaden, Sthlm 2075 Stockholms SF Junior-SM
Joel Fredlund Örebro SS 0 Örebro läns SF Minior-SM JA
Linnea Johansson-Öhman Järfälla SS 1373 Stockholms SF Minior-SM
William Olsson Örgryte SK 2086 Göteborgs SF Minior-SM JA
Axel Falkevall Trojanska Hästen 1740 Stockholms SF Minior-SM JA
Vidar Grahn Trojanska Hästen 1645 Stockholms SF Minior-SM
Alexander Ström-Engdahl SS Manhem 1758 Göteborgs SF Minior-SM JA
Felix Muntean SSK Hammarö 1325 Värmlands SF Minior-SM JA
Gustav Törngren Örgryte SK 1879 Göteborgs SF Kadett-SM
Daniel Johansson-Öhman Järfälla SS 1616 Stockholms SF Kadett-SM
Aria Ben Saeid SS Manhem 1653 Göteborgs SF Kadett-SM
Victor Muntean SSK Hammarö 1934 Värmlands SF Kadett-SM JA
Anton Johansson-Öhman Järfälla SS Stockholms SF Knatte-SM
Tuva Grahn Trojanska Hästen Stockholms SF Knatte-SM
Anders Moborn SS Allians, Skänninge 2046 Östergötlands SF Veteran-SM 50+ JA
Anders Aldin Hässleholms SK 1659 Nordskånes SF Veteran-SM 50+
Håkan Winfridsson SK Laxen 2031 Blekinge SF Veteran-SM 50+
Bengt Kvisth Limhamns SK 1766 Skånes SF Veteran-SM 50+
Bengt Haag Horndals SK 1906 Dalarnas SF Veteran-SM 65+
Sven Degerfeldt SS Manhem 1897 Göteborgs SF Veteran-SM 65+
Josip Vrabec Oskarshamns SS 1915 Smålands SF Veteran-SM 65+
Josip Vrabec Oskarshamns SS 1897B Smålands SF Blixt-SM
Love Ivraeus Örebro SS 1990B Örebro läns SF Blixt-SM
Bengt Kvisth Limhamns SK 1732B Skånes SF Blixt-SM
Alexander Ström-Engdahl SS Manhem 1519B Göteborgs SF Blixt-SM JA
Johan Nebrin Kristallens SK 1743B Stockholms SF Blixt-SM JA
Patrick Drugge Schack 08, Norrköping 2196 Östergötlands SF Mästarklassen-Elit JA
Michael Wiedenkeller SK Rockaden, Sthlm 2467 Stockholms SF Mästarklassen-Elit
Andreas Landgren Västerås SK 2267 Västmanlands SF Mästarklassen-Elit
Johan Furhoff SödraSASS 2315 Stockholms SF Mästarklassen-Elit
Jan-Olov Lind Ervalla SS 2217 Örebro läns SF Mästarklassen-Elit
Anders Wengholm Alingsås SS 2161 Västergötlands SF Mästarklassen JA
Peter Halvarsson Linköpings ASS 1847 Östergötlands SF Klass I JA
Joel Eriksson Kålltorps SS 1998 Göteborgs SF Klass II JA
Bengt Svensson Ronneby SK 1769 Blekinge SF Klass II
Per Eisele SK Bara Bönder 1847 Skånes SF Klass II
Peter Bertelsen SS Manhem 1883 Göteborgs SF Klass II
Görgen Andersson Hallsberg SS 1864 Örebro läns SF Klass II
Justus Rudolph Lunds ASK 1870 Skånes SF Klass II
Niclas Hedin Wasa SK 1840 Stockholms SF Klass II
Johan Nebrin Kristallens SK 1785 Stockholms SF Klass II JA
Henrik Johansson Östersunds SS 1664 Jämtland-Härjedalens SF Klass III
Michael Gurebo SS Manhem 1570 Göteborgs SF Klass III JA
Jan Hörngren Örebro SS 1679 Örebro läns SF Klass III
Robert Clark Ervalla SS 1700 Örebro läns SF Klass III
Dick Olsson Horndals SK 1608 Dalarnas SF Klass III
Linus Eisele SK Bara Bönder 1456 Skånes SF Klass III
Erling Fredriksson Sandby/Gårdby SK 0 Smålands SF Klass IV JA
Claes Brauer SS Manhem 1438 Göteborgs SF Klass IV
Roger Karlsson Harplinge SS-Halmstad 1664 Hallands SF Klass IV
Martin Falkevall Trojanska Hästen 1329 Stockholms SF Klass IV JA
Johan Grahn Trojanska Hästen 1429 Stockholms SF Klass IV
Robert Vallée Karlskoga SK 0 Örebro läns SF Klass IV
Claes Brauer SS Manhem 1438 Göteborgs SF Weekend 1 JA
Erling Fredriksson Sandby/Gårdby SK 0 Smålands SF Weekend 1 JA
Emil Wallström Motala Schacksällskap 1772 Östergötlands SF Weekend 1
Tom Nordgren Motala Schacksällskap 1893 Östergötlands SF Weekend 1
Görgen Andersson Hallsberg SS 1864 Örebro läns SF Weekend 1
Stein Jörgensen Ystads SS 1490 Skånes SF Weekend 1
Christopher Jernberg Västerås SK 1825 Västmanlands SF Weekend 1 JA
Sixten Wallin Helsingborgs SS Nordvästra Skånes SF Knatte-Weekend
Lars Persson Skromberga ASS 1525 Nordvästra Skånes SF Veteran Allmän
Bo Jörstål Nyköpings ASK 1701 Södermanlands SF Veteran Allmän
Roy Karlsson Heby SS 1741 Upplands SF Veteran Allmän JA
Claes Brauer SS Manhem 1438 Göteborgs SF Veteran Allmän JA
Tarras Flodmark Seniorschack Stockholm 1904 Stockholms SF Veteran Allmän
Lennart B. Johansson Wasa SK 1884 Stockholms SF Veteran Allmän