Mälardalens GP 2017 - Mellanstadium     Download as PDF

NAMNKLUBBRANKING 1/10POÄNGKV.PHalÖreIndVårKatStr
1 Melvin Vu Snabba Löparen 1437 101.02121202012120212019
2 Christopher Jernberg Västerås SK 1514 95.02020191911920171920
3 Albin Östling Eskilstuna SK 0 90.02118171711717182117
4 Tess Lindén Örebro SS 1169 82.01717171611716151717
5 Nils Johansson Strängnäs SS 0 81.0171717151171517151715
6 Anton Lindgren Västerås SK 0 80.01717161511715171615
7 Sofi Wiklund Örebro SS 0 78.0171615151151615151713
8 Robin Agelin Snabba Löparen 0 77.0171515151151415151715
9 Oscar Håkonsen Larsson Västerås SK 1068 77.0161615151151515161516
10 Joel Fredlund Örebro SS 0 76.0161616151131616151613
11 Erik Blomqvist Snabba Löparen 0 72.0151515141151413151511
12 Julius Lantz Ervalla SS 0 65.01513131311115131313
13 Matti Källman Ervalla SS 0 64.01413131211214121313
14 Josefin Sörman Ervalla SS 0 62.01313131211313121311
15 Oliver Kauppinen Västerås SK 0 58.015151513015131515
16 Erik Norén Hallsberg SS 0 53.014131313014131313
17 Karin Smith-Kamoun Örebro SS 0 53.014131313013131413
18 David Nguyen Snabba Löparen 0 52.015131311013111315
19 Sahil Batra Linköpings ASS 0 50.0171716000171716
20 Olivia Berglund Örebro SS 0 50.015131111011111315
21 Jako Mandekov Katrineholms SK 0 48.013131111013131111
22 Oskar Sandvall Linköpings ASS 0 47.0171713000131717
23 Caspian Andersen Örebro SS 0 47.013121111011111312
24 Jovan Radovanovic Snabba Löparen 0 46.013111111013111111
25 Hugo Rosenholm Örebro SS 1408 43.0151513000151315
26 Dennis Le Nguyen Västerås SK 0 41.0141413000131414
27 Mattis Johansson Ervalla SS 0 40.0141412000141412
28 Wiola Ärlegård Ervalla SS 0 39.0151311000131115
29 Simon Gottfridsson Örebro SS 0 37.0131311000131311
30 Simon Hagman Snabba Löparen 0 36.014130900013149
31 Erik Jonsson Västerås SK 0 36.0131211000121113
32 Linus Vartiainen Ervalla SS 0 36.0131211000111213
33 Melwin Ärlegård Ervalla SS 0 36.0131211000131211
34 Isak Carlsson Västerås SK 1432 35.01916000001619
35 Andreas Fuentes Nyköpings ASK 0 34.01915000001915
36 Casper Vu Linköpings ASS 0 34.01816000001618
37 Tommy Ngo Katrineholms SK 0 29.01514000001514
38 Simon Meier Västerås SK 0 29.01514000001514
39 Mille Larsson Linköpings ASS 0 29.01514000001415
40 Filip Hägermark Västerås SK 0 26.01313000001313
41 Anton Sveger Strängnäs SS 0 25.01411000001411
42 Kevin Bjurström Katrineholms SK 0 24.01311000001113
43 Lucas Gundersson Ervalla SS 0 20.01010000001010
44 Felix Muntean SSK Hammarö 1324 17.017000000017
45 Moa Pettersson Tuppkärrsskolans 0 16.016000000016
46 Pontus Johansson Snabba Löparen 0 16.09070000079
47 Elmin Licina Nyköpings ASK 0 15.015000000015
48 Fridolf Walter Linköpings ASS 0 15.015000000015
49 Dante Andersson Tuppkärrsskolans 0 15.015000000015
50 Erik Nilsson Västerås SK 0 15.015000000015
51 Joel Sergel Västerås SK 0 15.015000000015
52 Lucas Sjögren Katrineholms SK 0 15.015000000015
53 Victor Vatn Västerås SK 1294 15.015000000015
54 Benjamin Fjellander Västerås SK 0 14.014000000014
55 Arvid Hahne Wallmark Västerås SK 0 14.014000000014
56 Vincent Freeney Västerås SK 0 13.013000000013
57 Nicholas Tsoi Nyköpings ASK 0 13.013000000013
58 Martin Carlsson Virsbo SK 0 13.013000000013
59 Rasmus Friebe Ålands SK 0 13.013000000013
60 Tuva Hasselquist Örebro SS 0 13.013000000013
61 Miranda Pettersson Tuppkärrsskolans 0 12.012000000012
62 Oskar Häggström Rönnbyskolans SK 0 11.011000000011
63 Ida Nilsson Västerås SK 0 11.011000000011
64 Osama Oulamaal Örebro SS 0 11.011000000011
65 Roma Nuri Örebro SS 0 10.010000000010
66 Shiam Alla Eddin Örebro SS 0 9.0900000009

Deltagare är placerade i slumpvis ordning. Inlottningsnummer och spelprogram publiceras senare.