Alla anmälda SM 2016

NAMNKLUBBRANKING 1/7DISTRIKTGRUPPBETALTAVPRICKAD
1 Erik Blomqvist SK Rockaden, Sthlm 2557E Stockholms SF Sverigemästarklassen JA JA
2 Nils Grandelius Eksjö SK 2641E Smålands SF Sverigemästarklassen JA JA
3 Jonathan Westerberg SK Team Viking 2488E Roslagens SF Sverigemästarklassen JA JA
4 Axel Smith Lunds ASK 2516E Skånes SF Sverigemästarklassen JA JA
5 Jonny Hector Limhamns SK 2518E Skånes SF Sverigemästarklassen JA JA
6 Daniel Semcesen Lunds ASK 2457E Skånes SF Sverigemästarklassen JA JA
7 Hans Tikkanen Lunds ASK 2528E Skånes SF Sverigemästarklassen JA JA
8 Tiger Hillarp Persson Malmö AS 2523E Skånes SF Sverigemästarklassen JA JA
9 Pia Cramling Pyramidens SK 2441E Stockholms SF Sverigemästarklassen JA JA
10 Tom Rydström Växjö SK 2315E Smålands SF Sverigemästarklassen JA JA
11 Martin Jogstad Eslövs SK 2290E Skånes SF Junior-SM JA JA
12 Mattis Olofsson-Dolk Växjö SK 2240E Smålands SF Junior-SM JA JA
13 Felix Tuomainen SK Rockaden, Sthlm 2087E Stockholms SF Junior-SM JA JA
14 Jung Min Seo SS 4 Springare 2118E Stockholms SF Junior-SM JA JA
15 Lars Åström Limhamns SK 2142E Skånes SF Junior-SM JA JA
16 Milton Pantzar Täby SK 2135E Stockholms SF Junior-SM JA JA
17 Isak Storme SS Manhem 2108E Göteborgs SF Junior-SM JA JA
18 Leo Crevatin SK Rockaden, Sthlm 2050E Stockholms SF Junior-SM JA JA
19 Joakim Nilsson Uppsala SSS 2043E Upplands SF Junior-SM JA JA
20 Gabriel Svorono SS Manhem 2049E Göteborgs SF Junior-SM JA JA
21 Santiago Grueso Cordoba Västerås SK 2018E Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
22 Ludvig Carlsson Västerås SK 1960E Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
23 Daniel Johnson SSK Hammarö 1882E Värmlands SF Kadett-SM JA JA
24 Alfons Emmoth Västerås SK 1881E Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
25 Erland Jäppinen Uppsala SSS 1785E Upplands SF Kadett-SM JA JA
26 Edvin Trost Stockholms SS 1686E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
27 Love Troberg Eskola Örgryte SK 1881E Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
28 Erik Nilsson Uppsala SSS 1556E Upplands SF Kadett-SM JA JA
29 Vitus Buchert Uppsala SSS 1683E Upplands SF Kadett-SM JA JA
30 Albin Sandin Uppsala SSS 1558E Upplands SF Kadett-SM JA JA
31 Adrian Ekenstierna Stockholms SS 1856E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
32 Daniel Klosinski Järfälla SS 1569E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
33 Sagar Batra Linköpings ASS 1588E Östergötlands SF Kadett-SM JA JA
34 Albin Danielsson SS Gambit, Norrtälje 1504E Roslagens SF Kadett-SM JA JA
35 Hugo Pilström Mälaröarnas SS 1473E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
36 Peter Hall SS Gambit, Norrtälje 1526E Roslagens SF Kadett-SM JA JA
37 Benjamin Olsson Eslövs SK 1415E Skånes SF Kadett-SM JA JA
38 Max Henricson Tyresö SK 1504E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
39 Carl-Oscar Pilström Mälaröarnas SS 1431E Stockholms SF Kadett-SM JA JA
40 Akram Bashour Västerås SK 1372E Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
41 Linus Eisele Södra Sandby SS 1323E Skånes SF Kadett-SM JA JA
42 Peter Antonic Svensson Uppsala SSS 1214E Upplands SF Kadett-SM JA JA
43 Johanna Nabbing SS Manhem 1264E Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
44 Lycka Drakengren SS Manhem 1160E Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
45 Gabriel Nguyen Linköpings ASS 1835E Östergötlands SF Minior-SM JA JA
46 Hampus Sörensen SK Rockaden, Sthlm 1840E Stockholms SF Minior-SM JA JA
47 Gustav Törngren Örgryte SK 1764E Göteborgs SF Minior-SM JA JA
48 Felix Ytterberg Kristallens SK 1570E Stockholms SF Minior-SM JA JA
49 Alexander Nord Lunds ASK 1615E Skånes SF Minior-SM JA JA
50 Hampus Bensryd Lunds ASK 1520E Skånes SF Minior-SM JA JA
51 Sebastian Ivarsson Kristallens SK 1525E Stockholms SF Minior-SM JA JA
52 Akash Mitra Uppsala SSS 1544E Upplands SF Minior-SM JA JA
53 Aria Ben Saeid Klubben 1578E Länder Minior-SM JA JA
54 Gustav Lindholm SS Manhem 1445E Göteborgs SF Minior-SM JA JA
55 Gabriel Nord Kristallens SK 1602E Stockholms SF Minior-SM JA JA
56 Oscar Jönsson SK Sandlöparen 1442E Skånes SF Minior-SM JA JA
57 Daniel Johansson-Öhman Järfälla SS 1517E Stockholms SF Minior-SM JA JA
58 Benjamin Emmoth Västerås SK 1425E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
59 Emil Reimegård Uppsala SSS 1451E Upplands SF Minior-SM JA
60 William Olsson SS Manhem 1493E Göteborgs SF Minior-SM JA JA
61 Hugo Einarsson Kungsbacka SK 1470E Hallands SF Minior-SM JA JA
62 Asker Malmström Malmö AS 1508E Skånes SF Minior-SM JA JA
63 Alexander Isaksson SK Rockaden, Sthlm 1565E Stockholms SF Minior-SM JA JA
64 Philip Sandberg SK Rockaden, Sthlm 1581E Stockholms SF Minior-SM JA JA
65 Victor Vatn Västerås SK 1313E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
66 Christopher Jernberg Västerås SK 1520E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
67 Alva Sörensen SK Rockaden, Sthlm 1285E Stockholms SF Minior-SM JA JA
68 Simon Agrest Sollentuna SK 1452E Stockholms SF Minior-SM JA JA
69 Martin Vatn Västerås SK 1279E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
70 Adrian Trost SK Rockaden, Sthlm 1347E Stockholms SF Minior-SM JA JA
71 Alexander Hall SS Gambit, Norrtälje 1231E Roslagens SF Minior-SM JA JA
72 Edvard Lönn Järfälla SS 1360E Stockholms SF Minior-SM JA JA
73 Isak Carlsson Västerås SK 1434E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
74 Erik Dingertz Kristallens SK 1295E Stockholms SF Minior-SM JA JA
75 Simon Bratt Järfälla SS 1198L Stockholms SF Minior-SM JA JA
76 Oliver Nilsson Trojanska Hästen 1293E Stockholms SF Minior-SM JA JA
77 Lukas Lindborg Hultsfreds SK 1239E Smålands SF Minior-SM JA JA
78 Kardo Omar Västerås SK 1307E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
79 Zakarias Koren Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
80 Max Isaksson Trojanska Hästen 1221E Stockholms SF Minior-SM JA JA
81 Ragnar Jäppinen Uppsala SSS 1019L Upplands SF Minior-SM JA JA
82 Dima Shevchenko Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
83 Nils Hallstan Kristallens SK 1240L Stockholms SF Minior-SM JA JA
84 Warg Skåhlberg-Lima De Faria Uppsala SSS 1021L Upplands SF Minior-SM JA JA
85 Philip Isaksson Trojanska Hästen 1062E Stockholms SF Minior-SM JA JA
86 Tess Lindén Örebro SS 1049L Örebro läns SF Minior-SM JA JA
87 Oscar Nabbing IES Krokslätt, Göteborg 1391E Länder Minior-SM JA JA
88 Juni Drakengren SS Manhem 1001L Göteborgs SF Minior-SM JA JA
89 Sebastian Ståhle Mälaröarnas SS 984L Stockholms SF Minior-SM JA JA
90 Trino Paltzer Täby SK 1090E Stockholms SF Minior-SM JA
91 Oscar Håkonsen Larsson Västerås SK 1068E Västmanlands SF Minior-SM JA JA
92 Anton Hägermark Västerås SK 850L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
93 Ludwig Laukka Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
94 Solomia Truskavetska Wasa SK 900L Stockholms SF Minior-SM JA JA
95 Marcus Söderlund Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
96 Henning Andersson-Bresky Järfälla SS 776L Stockholms SF Minior-SM JA JA
97 William Hanning Malmgren Västerås SK 864L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
98 Johannes Back Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
99 Erik Hjortsäter Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
100 Nohmi Reimegård Uppsala SSS 1030L Upplands SF Minior-SM JA
101 David Preuschhof Uppsala SSS 0 Upplands SF Minior-SM JA JA
102 Hugo Wernberg Wasa SK 1468E Stockholms SF Knatte-SM JA JA
103 Axel Falkevall Trojanska Hästen 1254E Stockholms SF Knatte-SM JA JA
104 Simon Sandberg SK Rockaden, Sthlm 1306E Stockholms SF Knatte-SM JA JA
105 Linnea Johansson-Öhman Järfälla SS 1361L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
106 Ludvig Morell Lunds ASK 1224E Skånes SF Knatte-SM JA JA
107 Alexander Ström-Engdahl SS Manhem 1227E Göteborgs SF Knatte-SM JA JA
108 Viktor Wikman SK Rockaden, Sthlm 1290L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
109 Elias Wennerlund IFK Hindås 1119L Göteborgs SF Knatte-SM JA JA
110 Erik Lennwald Trojanska Hästen 1199L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
111 Adrian Söderström Fagerviks SK 1150L Medelpads SF Knatte-SM JA JA
112 Vidar Grahn Trojanska Hästen 1050L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
113 Herman Enholm SK Rockaden, Sthlm 1166L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
114 Casper Vu Katrineholms SK 1047L Södermanlands SF Knatte-SM JA JA
115 Alexander Törngren Örgryte SK 1275E Göteborgs SF Knatte-SM JA JA
116 Alexander Vu SK Rockaden, Sthlm 1139E Stockholms SF Knatte-SM JA JA
117 Marcus Lindholm SS Manhem 1193E Göteborgs SF Knatte-SM JA JA
118 Matthäus Buchert Uppsala SSS 0 Upplands SF Knatte-SM JA JA
119 Jacob Brünahl Järfälla SS 947L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
120 Konrad Koren Uppsala SSS 0 Upplands SF Knatte-SM JA JA
121 Isak Hanning Malmgren Västerås SK 1012L Västmanlands SF Knatte-SM JA JA
122 Tor Rosales Nilsson Järfälla SS 896L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
123 Algot Lönn Järfälla SS 862L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
124 Rocky Wernerman Stora Vika SK 1055L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
125 Ella Nilsson Trojanska Hästen 0 Stockholms SF Knatte-SM JA JA
126 Tahlia Wolrath Uppsala SSS 0 Upplands SF Knatte-SM JA JA
127 Lilly Holm Majlund Stora Vika SK 930L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
128 Jesper Runeborg Stora Vika SK 930L Stockholms SF Knatte-SM JA JA
129 Åke Westin Helsingborgs SS 2145E Nordvästra Skånes SF Veteran-SM JA JA
130 Per-Olov Nordström Eksjö SK 2081E Smålands SF Veteran-SM JA JA
131 Ingemar Schütz Schack 08, Norrköping 2210E Östergötlands SF Veteran-SM JA JA
132 Nils-Åke Malmdin Gnarps SK 2192E Hälsinglands SF Veteran-SM JA JA
133 Sören Sahlholm Västerås SK 1957E Västmanlands SF Veteran-SM JA JA
134 Krister Lagerborg Farsta SK 2080E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
135 Lars Blomström Örebro SS 2146E Örebro läns SF Veteran-SM JA JA
136 Per-Olof Gromark Örgryte SK 2040E Göteborgs SF Veteran-SM JA JA
137 Weine Nilsson Jönköpings SS 2019E Smålands SF Veteran-SM JA JA
138 Helge Wademark Hultsfreds SK 2024E Smålands SF Veteran-SM JA JA
139 Henryk Dolata Upsala ASS 2065E Upplands SF Veteran-SM JA JA
140 Gösta Enqvist Skellefteå SK 2060E Västerbottens SF Veteran-SM JA JA
141 Börje Jansson Upsala ASS 2274E Upplands SF Veteran-SM JA JA
142 Bo Ht Eriksson Eskilstuna SK 2036E Södermanlands SF Veteran-SM JA JA
143 Per Hjalmarsson SK Rockaden Umeå 1988E Västerbottens SF Veteran-SM JA JA
144 Sören Svensson SS Manhem 2009E Göteborgs SF Veteran-SM JA JA
145 Lars Göran Carlsson Schack 64, Haparanda 1983E Norrbottens SF Veteran-SM JA JA
146 Gunnar Andersson Nyköpings ASK 2056E Södermanlands SF Veteran-SM JA JA
147 Tomas Carnstam Lunds ASK 2010E Skånes SF Veteran-SM JA JA
148 Kurt Ekelund Upsala ASS 1987E Upplands SF Veteran-SM JA JA
149 Bo Nyberg Upsala ASS 1917E Upplands SF Veteran-SM JA JA
150 Olle Ålgars Täby SK 1970E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
151 Per Johansson SödraSASS 1946E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
152 Jörgen Alfvén Jönköpings SS 1902E Smålands SF Veteran-SM JA JA
153 Seved Nylund Upsala ASS 1936E Upplands SF Veteran-SM JA JA
154 Christer Nilsson Stockholms SS 1996E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
155 Ulf Lundgren Rödeby SK 1945E Blekinge SF Veteran-SM JA JA
156 Eva Johansson Alingsås SS 1900E Västergötlands SF Veteran-SM JA JA
157 Leif Isaksson Hallsberg SS 1957E Örebro läns SF Veteran-SM JA JA
158 Sture Olsson Schack 78, Uppsala 1899E Upplands SF Veteran-SM JA JA
159 Sven-Olof Andersson Östersunds SS 1943E Jämtland-Härjedalens SF Veteran-SM JA JA
160 Svante Wedin Tyresö SK 1899E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
161 Nils-Erik Berglund Upsala ASS 1921E Upplands SF Veteran-SM JA JA
162 Sven Degerfeldt SS Manhem 1952E Göteborgs SF Veteran-SM JA JA
163 Tore Segerström Köpings SS 1841E Västmanlands SF Veteran-SM JA JA
164 Bernt Åkerblom Västerås ASK 1937E Västmanlands SF Veteran-SM JA JA
165 Josip Vrabec Oskarshamns SS 1857E Smålands SF Veteran-SM JA JA
166 Lennart B. Johansson Stockholms SS 1900E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
167 Nils Lundahl Upsala ASS 1848E Upplands SF Veteran-SM JA JA
168 Lennart Gunnarsson SS Gambit, Norrtälje 1810E Roslagens SF Veteran-SM JA JA
169 Mats Jonsson Kungstornet 1687E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
170 Lennart Burman Östersunds SS 1918E Jämtland-Härjedalens SF Veteran-SM JA JA
171 Istvan Orci Motala Schacksällskap 1582E Östergötlands SF Veteran-SM JA JA
172 Sture Lindberg Kristallens SK 1812E Stockholms SF Veteran-SM JA JA
173 Nils Nordahl SS Springaren, Kävlinge 1938E Skånes SF Veteran-SM JA JA
174 Mats Nilsson Schack 78, Uppsala 1976E Upplands SF Veteran-SM JA JA
175 Vincent Andersson Västerås ASK 1801E Västmanlands SF Veteran-SM JA JA
176 Bo Berg Majornas SS 1737E Göteborgs SF Veteran-SM JA JA
177 Rolf Peterson SK Proletären 1679E Göteborgs SF Veteran-SM JA JA
178 Torgny Olsson En Passant, Svedala 1742E Skånes SF Veteran-SM JA JA
179 Jan Andersson Ervalla SS 1780E Örebro läns SF Veteran-SM JA JA
180 Torolf Jansson SS Gambit, Norrtälje 1533E Roslagens SF Veteran-SM JA JA
181 Patrik Lyrberg Kungstornet 2460E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
182 Daniel Semcesen Lunds ASK 2457E Skånes SF Blixt-SM JA JA
183 Johan Norberg Västerås SK 2298E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
184 Haroon Azizi Kungstornet 2107E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
185 Axel Ornstein Eksjö SK 2322E Smålands SF Blixt-SM JA JA
186 Felix Tuomainen SK Rockaden, Sthlm 2087E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
187 Rasmus Holving Kungstornet 2192E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
188 Kaj Engström Kungstornet 2159E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
189 Petter Lindborg Solna SS 2242E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
190 Karl Olof Cederberg Upsala ASS 2204E Upplands SF Blixt-SM JA JA
191 Bengt-Ola Isetoft Sandvikens SK 2148E Gästriklands SF Blixt-SM JA JA
192 Harald Lögdahl Eskilstuna SK 2228E Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
193 Magnus Holm Schack 78, Uppsala 2138E Upplands SF Blixt-SM JA JA
194 Joar Ölund SK Rockaden, Sthlm 2353E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
195 Johan Björkeroth Ervalla SS 2055E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
196 Viktor Thorell Kungstornet 2050E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
197 Lennart Roxendal Schack 78, Uppsala 2345E Upplands SF Blixt-SM JA JA
198 Johan Nordebrink Västerås SK 2141E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
199 Curt Gruvaeus Örebro SS 2289E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
200 Harald Hammarström Västerås ASK 2000L Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
201 Simon Rosberg Schack 08, Norrköping 2334E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
202 Love Ivraeus Örebro SS 1967E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
203 Mohammed Haj-Bakkor Lidköpings SS 2165E Västergötlands SF Blixt-SM JA JA
204 Peter Halvarsson Linköpings ASS 1936E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
205 Lennart Evertsson Kungstornet 2187E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
206 Patrik Lindborg Hultsfreds SK 2165E Smålands SF Blixt-SM JA JA
207 Carl Fredrik Johansson Upsala ASS 2178E Upplands SF Blixt-SM JA JA
208 Björn Särén Karlstad AS 2045E Värmlands SF Blixt-SM JA JA
209 Tobias Bende Majornas SS 2070E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
210 Henryk Dolata Upsala ASS 2065E Upplands SF Blixt-SM JA JA
211 Peter Bergström Västerås SK 2272E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
212 Niklas Hedlund Kungstornet 2047E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
213 Magnus Jonsson Örebro SS 1898E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
214 Fredrik Söderberg SK Rockaden Umeå 1801L Västerbottens SF Blixt-SM JA JA
215 Rune Evertsson Stockholms SS 1984E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
216 Sven Degerfeldt SS Manhem 1952E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
217 Anders Nylén Limhamns SK 2100E Skånes SF Blixt-SM JA JA
218 Max Henricson Tyresö SK 1504E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
219 Patrik Nilsson Limhamns SK 2015E Skånes SF Blixt-SM JA JA
220 Mikael Lundström Ölands SS 2056E Smålands SF Blixt-SM JA JA
221 Fredrik Attefall Schack 64, Haparanda 2055E Norrbottens SF Blixt-SM JA JA
222 Jon-Olov Vatn Västerås SK 2015E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
223 Patrik Eriksson SK Rockaden, Sthlm 1789E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
224 Nicklas Johansson Pyramidens SK 1917E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
225 Jan Peter Palmblad Kungstornet 2161E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
226 Dylan Frantz Upsala ASS 1873E Upplands SF Blixt-SM JA JA
227 Michael Berg Hässelby SK 2232E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
228 Ludvig Carlsson Västerås SK 1960E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
229 Filip Björkman Västerås SK 1972E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
230 Christoffer Stenman Schack 08, Norrköping 1881E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
231 Andreas Carlsson Västerås SK 1979E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
232 Anton Agrest Sollentuna SK 1787E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
233 Jonas Arvidsson Upsala ASS 1911E Upplands SF Blixt-SM JA JA
234 Kurt Ekelund Upsala ASS 1987E Upplands SF Blixt-SM JA JA
235 Johan Wiklund Schack 08, Norrköping 1844E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
236 Edvin Bannout Uppsala SSS 1790E Upplands SF Blixt-SM JA JA
237 Emil Sjöholm Wasa SK 2113E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
238 Joar Hörngren Örebro SS 1826E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
239 Zoran Gajic Västerås SK 1889E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
240 Benjamin Emmoth Västerås SK 1425E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
241 Edward Eriksson Västerås SK 1673E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
242 Peter Bytar Schack 78, Uppsala 1974E Upplands SF Blixt-SM JA JA
243 Helena Hellmér Solna SS 1405E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
244 Gustav Törngren Örgryte SK 1764E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
245 Jörgen Isacsson Vänersborgs SS 1930L Västergötlands SF Blixt-SM JA JA
246 Vitus Buchert Uppsala SSS 1683E Upplands SF Blixt-SM JA JA
247 Kjell-Åke Andersson Karlstad AS 1966E Värmlands SF Blixt-SM JA JA
248 Schahin Rajab Hässelby SK 1804E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
249 Pontus Klingenström Burgsvik Alva SK 1595E Gotlands SF Blixt-SM JA JA
250 Hugo Pilström Mälaröarnas SS 1473E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
251 Alexander Lindén Örebro SS 1456E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
252 Jonas Wålinder Sundsvalls SS 1856E Medelpads SF Blixt-SM JA JA
253 Hugo Wernberg Wasa SK 1468E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
254 Carl-Oscar Pilström Mälaröarnas SS 1431E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
255 Kjell Jernselius Kungstornet 1862E Stockholms SF Blixt-SM JA
256 Andy Andersson Nyköpings ASK 1967E Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
257 Viljo Koski Lidköpings SS 1885E Västergötlands SF Blixt-SM JA JA
258 Sture Westerlind Vänersborgs SS 1766L Västergötlands SF Blixt-SM JA JA
259 Bo Eriksson SS Delectus 1701E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
260 Brandy Paltzer Täby SK 1662E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
261 Daniel Adolfsson Nyköpings ASK 1807E Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
262 Ulf Dahlqvist Schack 08, Norrköping 1937E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
263 David Boersma Upsala ASS 1200L Upplands SF Blixt-SM JA JA
264 Pär Ellmin Upsala ASS 1480L Upplands SF Blixt-SM JA JA
265 Josip Vrabec Oskarshamns SS 1857E Smålands SF Blixt-SM JA JA
266 Edvin Trost Stockholms SS 1686E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
267 Alexander Isaksson SK Rockaden, Sthlm 1565E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
268 Per Einar Stockholms SS 1698E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
269 Daniel Vikström Västerås SK 1747E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
270 Sebastian Ivarsson Kristallens SK 1525E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
271 Johan Granholm Kålltorps SS 1534E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
272 Mikael Sandberg Våräpplets SK 1557L Skånes SF Blixt-SM JA JA
273 Jim Ögren Upsala ASS 1600L Upplands SF Blixt-SM JA JA
274 Isak Carlsson Västerås SK 1434E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
275 Bo Cegrell Rånäs SK 1423L Roslagens SF Blixt-SM JA JA
276 Akash Mitra Uppsala SSS 1544E Upplands SF Blixt-SM JA JA
277 Bo Nyberg Upsala ASS 1917E Upplands SF Blixt-SM JA JA
278 Carina Wickström Schack 08, Norrköping 1474E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
279 Jouni Tuomainen SK Rockaden, Sthlm 1543E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
280 Gunnar Kärrlander Fagerviks SK 1834E Medelpads SF Blixt-SM JA JA
281 Dragan Stefanovic Katrineholms SK 1764E Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
282 Gunnar Forsberg Eksjö SK 1691E Smålands SF Blixt-SM JA JA
283 Jonatan Pinheiro Diamant Uppsala SSS 1595E Upplands SF Blixt-SM JA JA
284 Hampus Bensryd Lunds ASK 1520E Skånes SF Blixt-SM JA JA
285 Esa Ojalainen Nyköpings ASK 1455L Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
286 Kardo Omar Västerås SK 1307E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
287 Bo Hallgren Burgsvik Alva SK 1556E Gotlands SF Blixt-SM JA JA
288 Jacob Ljunggren Ervalla SS 1932E Örebro läns SF Blixt-SM JA JA
289 Jacob Hagström Mälaröarnas SS 1539E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
290 Johanna Lundström Ölands SS 1746E Smålands SF Blixt-SM JA JA
291 Alexander Thoresson Uppsala SSS 1434E Upplands SF Blixt-SM JA JA
292 Martin Vatn Västerås SK 1279E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
293 Alexander Ström-Engdahl SS Manhem 1227E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
294 Gabriel Nord Kristallens SK 1602E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
295 Claes Brauer SS Manhem 1422E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
296 Björn Pilström Mälaröarnas SS 1511E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
297 Vidar Grahn Trojanska Hästen 1050L Stockholms SF Blixt-SM JA JA
298 Dima Shevchenko Uppsala SSS 0 Upplands SF Blixt-SM JA
299 Warg Skåhlberg-Lima De Faria Uppsala SSS 1021L Upplands SF Blixt-SM JA JA
300 Alexander Nord Lunds ASK 1615E Skånes SF Blixt-SM JA JA
301 Lennart Vikström Västerås SK 1622E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
302 Christopher Jernberg Västerås SK 1520E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
303 Simon Agrest Sollentuna SK 1452E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
304 Alexander Törngren Örgryte SK 1275E Göteborgs SF Blixt-SM JA JA
305 Oliver Nilsson Trojanska Hästen 1293E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
306 Niklas Johansson Upsala ASS 1200L Upplands SF Blixt-SM JA JA
307 Caitlin Mooney Våräpplets SK 1100L Skånes SF Blixt-SM JA JA
308 Casper Vu Katrineholms SK 1047L Södermanlands SF Blixt-SM JA JA
309 Victor Vatn Västerås SK 1313E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
310 Sebastian Ståhle Mälaröarnas SS 984L Stockholms SF Blixt-SM JA JA
311 Lukas Lindborg Hultsfreds SK 1239E Smålands SF Blixt-SM JA JA
312 Sebastian Gerdes Trojanska Hästen 1000L Stockholms SF Blixt-SM JA JA
313 Christian Åberg Västerås SK 1336E Västmanlands SF Blixt-SM JA JA
314 David Gierup Uppsala SSS 0 Upplands SF Blixt-SM JA JA
315 Gabriella Antonic Svensson Uppsala SSS 0 Upplands SF Blixt-SM JA JA
316 Alexander Vu SK Rockaden, Sthlm 1139E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
317 Simon Sandberg SK Rockaden, Sthlm 1306E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
318 Erik Dingertz Kristallens SK 1295E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
319 Philip Sandberg SK Rockaden, Sthlm 1581E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
320 Felix Ytterberg Kristallens SK 1570E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
321 Patrick Drugge Schack 08, Norrköping 2201E Östergötlands SF Blixt-SM JA JA
322 Leo Crevatin SK Rockaden, Sthlm 2050E Stockholms SF Blixt-SM JA JA
323 A.nilsson/ P.bergström Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
324 B.petersson/ M.pantzar Täby SK 0 Länder Chock-SM JA JA
325 A.carlsson/ L.carlsson Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
326 C.johansson/ A.ziegler Upsala ASS/Örgryte SK 0 Länder Chock-SM JA JA
327 E.bannout/ E.nilsson Uppsala SSS 0 Länder Chock-SM JA JA
328 A.emmoth/ F.björkman Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
329 A.nord/ H.bensryd Lunds ASK. 0 Länder Chock-SM JA JA
330 A.cramling/ A.ekenstierna Täby SK/Stockholms SS 0 Länder Chock-SM JA JA
331 M.orell/ Å.nurmi Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
332 E.jäppinen/ V.buchert Upsala SSS 0 Länder Chock-SM JA
333 H.Pilström/ C-O Pilström Mälaröarnas SS 0 Länder Chock-SM JA JA
334 I.carlsson/ S.grueso Cordoba Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
335 K.omar/ V.vatn Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
336 A.mitra/ A.sandin Uppsala SSS 0 Länder Chock-SM JA JA
337 O.jönsson/ G.törngren Sandlöparen/Örgryte 0 Länder Chock-SM JA JA
338 A.Törngren/ Oliver Nilsson Örgryte SK/Trojanska Hästen 0 Länder Chock-SM JA JA
339 J.ljunggren/ J.björkeroth Ervalla SS 0 Länder Chock-SM JA JA
340 B.paltzer/ A.lindén Täby SK/Örebro SS 0 Länder Chock-SM JA JA
341 E.wennerlund/ A.ström Engdahl IFK Hindås/SS Manhem 0 Länder Chock-SM JA JA
342 R.myklebust/ M.vatn Västerås SK- 0 Länder Chock-SM JA JA
343 K.mitra/ G.antonic Svensson Uppsala SSS 0 Länder Chock-SM JA JA
344 B.Pilström/ F Nilsson Mälaröarnas SS 0 Länder Chock-SM JA JA
345 T.paltzer/ T.lindén Täby SK/Örebro SS 0 Länder Chock-SM JA JA
346 E.lennwald/ E.nilsson Trojanska Hästen. 0 Länder Chock-SM JA JA
347 D.prenschof/ J.malsher Uppsala SSS 0 Länder Chock-SM JA JA
348 Patrik Lindborg Hultsfreds SK 2165E Smålands SF 1 JA JA
349 Marcus Uneson Visby SK 2102E Gotlands SF 1 JA JA
350 Daniel Skoog Örebro SS 1981E Örebro läns SF 1 JA JA
351 Fredrik Attefall Schack 64, Haparanda 2055E Norrbottens SF 1 JA JA
352 Viljo Koski Lidköpings SS 1885E Västergötlands SF 1 JA JA
353 Jonas Arvidsson Upsala ASS 1911E Upplands SF 1 JA JA
354 Peter Kruuse Västerås SK 1887E Västmanlands SF 1 JA JA
355 Pelle Carlbom Linköpings ASS 1815E Östergötlands SF 1 JA JA
356 Mohammed Haj-Bakkor Lidköpings SS 2165E Västergötlands SF 2 JA JA
357 Tommy Martinsson Kålltorps SS 1970E Göteborgs SF 2 JA JA
358 Niclas Hedin Wasa SK 1941E Stockholms SF 2 JA JA
359 Per Ahlström Linköpings ASS 1861E Östergötlands SF 2 JA JA
360 Roland Johansson En Passant, Svedala 1998E Skånes SF 2 JA JA
361 Per Bjelvenmark Upsala ASS 1976E Upplands SF 2 JA JA
362 Daniel Jogstad Eslövs SK 1927E Skånes SF 2 JA JA
363 Ronald Hansson Malmö SS 1849E Skånes SF 2 JA JA
364 Erik Thörnblad Upsala ASS 2082E Upplands SF 3 JA JA
365 Per-Arne Nygren Schack 78, Uppsala 1996E Upplands SF 3 JA JA
366 Jimmy Kristoffersson SS Allians, Skänninge 2017E Östergötlands SF 3 JA JA
367 Mats Eriksson SS Manhem 2026E Göteborgs SF 3 JA JA
368 Emanuel Lundgren SA Mark 1948E Västergötlands SF 3 JA JA
369 Erik Tegler En Passant, Svedala 1940E Skånes SF 3 JA JA
370 Pål Magnussen Säffle SK 1903E Värmlands SF 3 JA JA
371 Nathalie Ziegler Örgryte SK 1898E Göteborgs SF 3 JA JA
372 Joel Hogeman Limhamns SK 2015E Skånes SF 4 JA JA
373 Hussein Muganlinskij SS Allians, Skänninge 2037E Östergötlands SF 4 JA JA
374 Tomas Olsson Lunds ASK 1996E Skånes SF 4 JA JA
375 Fredrik Åkerlund Gävle SA 1875E Gästriklands SF 4 JA JA
376 Rune Evertsson Stockholms SS 1984E Stockholms SF 4 JA JA
377 Johan Sivhed Eskilstuna SK 1995E Södermanlands SF 4 JA JA
378 Juan-Pablo Fernandez Upsala ASS 2036E Upplands SF 4 JA JA
379 Anna Cramling Täby SK 1970E Stockholms SF 4 JA JA
380 Mathias Eklund Kungstornet 1960E Stockholms SF 4 JA
381 Lars-Göran Malmgren Malmö AS 1977E Skånes SF 4 JA JA
382 Håkan Knutsson Uddebo SK 1922E Västergötlands SF 4 JA JA
383 Yashar Adellian Stockholms SS 1941E Stockholms SF 1 JA JA
384 Jimmy Mehlstrand Sandvikens SK 1988E Gästriklands SF 1 JA JA
385 Ofelia Eriksson Linköpings ASS 1770E Östergötlands SF 1 JA JA
386 Lars Norqvist Horndals SK 1837E Dalarnas SF 1