Alla anmälda SM 2011

NAMNKLUBBLASKELO 1/7DISTRIKTGRUPPBETALTAVPRICKAD
1 Eric Vaarala Horndals SK 2267L 2267L Dalarnas SF Junior-SM JA JA
2 Lucas Wickström SK Rockaden Umeå 2325L 2325L Västerbottens SF Junior-SM JA JA
3 Jonatan Berggren SK Rockaden, Sthlm 2178L 2178L Stockholms SF Junior-SM JA JA
4 Rasmus Janse Västerås SK 2263L 2263L Västmanlands SF Junior-SM JA JA
5 Markus Örndahl SK Rockaden, Sthlm 2327L 2327L Stockholms SF Junior-SM JA JA
6 Inna Agrest Sollentuna SK 2392L 2392L Stockholms SF Junior-SM JA JA
7 Frans Dahlstedt Schack 08, Norrköping 1854L 1854L Östergötlands SF Junior-SM JA JA
8 Philip Lindgren Limhamns SK 2259L 2259L Skånes SF Junior-SM JA JA
9 Fredrik Hansson Lunds ASK 2173L 2173L Skånes SF Junior-SM JA JA
10 Emil Sjöholm Wasa SK 1932L 1932L Stockholms SF Junior-SM JA JA
11 Hans Tikkanen Lunds ASK 2650L 2650L Skånes SF SM-gruppen JA JA
12 Jonny Hector Limhamns SK 2660L 2660L Skånes SF SM-gruppen JA JA
13 Pia Cramling Sollentuna SK 2580L 2580L Stockholms SF SM-gruppen JA JA
14 Bengt Lindberg Solna SS 2436L 2436L Stockholms SF SM-gruppen JA JA
15 Nils Grandelius Lunds ASK 2583L 2583L Skånes SF SM-gruppen JA JA
16 Tiger Hillarp Persson Lunds ASK 2607L 2607L Skånes SF SM-gruppen JA JA
17 Pontus Carlsson Sollentuna SK 2597L 2597L Stockholms SF SM-gruppen JA JA
18 Emanuel Berg Sollentuna SK 2662L 2662L Stockholms SF SM-gruppen JA JA
19 Johan Eriksson Västerås SK 2442L 2442L Västmanlands SF SM-gruppen JA JA
20 Jonathan Westerberg Vallentuna SK 2314L 2314L Stockholms SF SM-gruppen JA JA
21 Mattis Olofsson-Dolk Växjö SK 2014L 2014L Smålands SF Kadett-SM JA JA
22 Egor Norlin SK Rockaden, Sthlm 2001L 2001L Stockholms SF Kadett-SM JA JA
23 Lars Åström Limhamns SK 1991L 1991L Skånes SF Kadett-SM JA JA
24 Karvan Awat Västerås SK 1657L 1657L Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
25 Tom Rydström Växjö SK 1985L 1985L Smålands SF Kadett-SM JA JA
26 Martin Hesselborn Kristallens SK 1618L 1618L Stockholms SF Kadett-SM JA JA
27 Nikita Smirnov SK Rockaden, Sthlm 1700L 1700L Stockholms SF Kadett-SM JA JA
28 Filip Johansson Mölndals SK 1383L 1383L Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
29 Andreas Lindström Schack 08, Norrköping 1834L 1834L Östergötlands SF Kadett-SM JA JA
30 Axel Berglind SK Rockaden, Sthlm 1553L 1553L Stockholms SF Kadett-SM JA JA
31 Daniel Skorczynski Örgryte SK 1659L 1659L Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
32 Gabriel Svorono SS Manhem 1703L 1703L Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
33 Elliot Ekblad Majornas SS 1657L 1657L Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
34 Rickard Fernström Västerås SK 1641L 1641L Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
35 Hampus Lane SS Manhem 1395L 1395L Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
36 Joar Hörngren Örebro SS 1541L 1541L Örebro läns SF Kadett-SM JA JA
37 Daniel Jogstad Eslövs SK 1684L 1684L Skånes SF Kadett-SM JA JA
38 Alexander Ferkinghoff Alingsås SS 1449L 1449L Västergötlands SF Kadett-SM JA JA
39 Samuel Weinman Sollentuna SK 1560L 1560L Stockholms SF Kadett-SM JA JA
40 Martin Grüter Stockholms SS 1506L 1506L Stockholms SF Kadett-SM JA JA
41 Elias Hörngren Örebro SS 1524L 1524L Örebro läns SF Kadett-SM JA JA
42 Dennis Lioubartsev Järfälla SS 1507L 1507L Stockholms SF Kadett-SM JA JA
43 Olof Sanchez SS Manhem 1261L 1261L Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
44 Valdemar Erelöf-Boukema Örebro SS 1241L 1241L Örebro läns SF Kadett-SM JA JA
45 John Svensson Västerås SK 1474L 1474L Västmanlands SF Kadett-SM JA JA
46 Patrik Liedbeck Limhamns SK 1602L 1602L Skånes SF Kadett-SM JA JA
47 Annika Lundberg Borlänge SK 1281L 1281L Dalarnas SF Kadett-SM JA JA
48 Niklas Ljunglöf SK Rockaden, Sthlm 1347L 1347L Stockholms SF Kadett-SM JA JA
49 Jonathan Bernhard Heby SS 1305L 1305L Upplands SF Kadett-SM JA JA
50 David Sundås Växjö SK 1305L 1305L Smålands SF Kadett-SM JA JA
51 Anton Darnell Stockholms SS 1325L 1325L Stockholms SF Kadett-SM JA JA
52 Isak Ungerfält SS Manhem 1190L 1190L Göteborgs SF Kadett-SM JA JA
53 Aria Zolfaghari SK Rockaden, Sthlm 1139L 1139L Stockholms SF Kadett-SM JA JA
54 Nils-Åke Malmdin Sundsvalls SS 2276L 2276L Medelpads SF Veteran-SM JA JA
55 Börje Jansson Upsala ASS 2261L 2261L Upplands SF Veteran-SM JA JA
56 Magnus Wahlbom Rödeby SK 2300L 2300L Blekinge SF Veteran-SM JA JA
57 Leif Svensson Borås-Fristad SK 2108L 2108L Västergötlands SF Veteran-SM JA JA
58 Bo Ht Eriksson Eskilstuna SK 2044L 2044L Södermanlands SF Veteran-SM JA JA
59 Ralph Halleröd Wasa SK 2148L 2148L Stockholms SF Veteran-SM JA JA
60 Felix Nordström Wasa SK 2152L 2152L Stockholms SF Veteran-SM JA JA
61 Tomas Carnstam Lunds ASK 2081L 2081L Skånes SF Veteran-SM JA JA
62 Robert Danielsson SK Passanten 1988L 1988L Stockholms SF Veteran-SM JA JA
63 Bengt Hammar SS Allians, Skänninge 2288L 2288L Östergötlands SF Veteran-SM JA JA
64 Per Ove Hesselborn Kristallens SK 2088L 2088L Stockholms SF Veteran-SM JA JA
65 Sven-Olof Andersson Östersunds SS 1986L 1986L Jämtland-Härjedalens SF Veteran-SM JA JA
66 Gunnar Andersson Nyköpings ASK 2050L 2050L Södermanlands SF Veteran-SM JA JA
67 Alf Isaxon Arboga SK 2081L 2081L Västmanlands SF Veteran-SM JA JA
68 Kurt Ekelund Nyköpings ASK 2003L 2003L Södermanlands SF Veteran-SM JA JA
69 Lars-Gösta Cederquist Wasa SK 2101L 2101L Stockholms SF Veteran-SM JA JA
70 Berndt Söderborg Stockholms SS 2000L 2000L Stockholms SF Veteran-SM JA JA
71 Åke Sandklef Åstorps SS 2029L 2029L Nordvästra Skånes SF Veteran-SM JA JA
72 Jan Bengtsson Åstorps SS 2128L 2128L Nordvästra Skånes SF Veteran-SM JA JA
73 Gunnar Marklund Schack 78, Uppsala 1913L 1913L Upplands SF Veteran-SM JA JA
74 Martin Jogstad Eslövs SK 1611L 1611L Skånes SF Minior-SM JA JA
75 Joakim Mörling Limhamns SK 1765L 1765L Skånes SF Minior-SM JA JA
76 Leonardo Aira SS Manhem 1254L 1254L Göteborgs SF Minior-SM JA JA
77 Kamras Awat Västerås SK 1236L 1236L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
78 Valdemar Stenhammar Mölndals SK 1508L 1508L Göteborgs SF Minior-SM JA JA
79 Adrian Ekenstierna Stockholms SS 1433L 1433L Stockholms SF Minior-SM JA JA
80 Klemens Ng Örgryte SK 1359L 1359L Göteborgs SF Minior-SM JA JA
81 Edvin Hoac Stockholms SS 1467L 1467L Stockholms SF Minior-SM JA JA
82 Ida Lindberg IFK Hindås 1165L 1165L Göteborgs SF Minior-SM JA JA
83 Jedrzej Szumniak Lunds ASK 1435L 1435L Skånes SF Minior-SM JA JA
84 Filip Sjödin Västerås SK 1525L 1525L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
85 Gustav Carlsson Heby SS 1270L 1270L Upplands SF Minior-SM JA JA
86 Erik Rosqvist SK Rockaden, Sthlm 1176L 1176L Stockholms SF Minior-SM JA JA
87 Dennis Lennartsson Växjö SK 1393L 1393L Smålands SF Minior-SM JA JA
88 Gustav Halvarsson SK Rockaden, Sthlm 1209L 1209L Stockholms SF Minior-SM JA JA
89 Otto Nordling Lunds ASK 1152L 1152L Skånes SF Minior-SM JA JA
90 Filip Landin Örgryte SK 1283L 1283L Göteborgs SF Minior-SM JA JA
91 Ludvig Jacobson Stockholms SS 1459L 1459L Stockholms SF Minior-SM JA
93 Baldur Teodor Petersson Täby SK 1250L 1250L Stockholms SF Minior-SM JA JA
94 Ossian Jansson SS Manhem 1259L 1259L Göteborgs SF Minior-SM JA JA
95 Jimmy Tran Kihlberg Värnamo SS 1200L 1200L Smålands SF Minior-SM JA JA
96 Axel Svensson Västerås SK 1121L 1121L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
97 Martin Hede SK Rockaden, Sthlm 1223L 1223L Stockholms SF Minior-SM JA JA
98 Alfons Emmoth Västerås SK 1139L 1139L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
99 Niklas Vatn Västerås SK 1381L 1381L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
100 Alexander Lindén Örebro SS 1130L 1130L Örebro läns SF Minior-SM JA JA
101 Elin Berglind SK Rockaden, Sthlm 940L 940L Stockholms SF Minior-SM JA JA
102 Filip Lindström Schack 08, Norrköping 1093L 1093L Östergötlands SF Minior-SM JA JA
103 Lucas Eriksson Uppsala SSS 1000L 1000L Upplands SF Minior-SM JA JA
104 Anton Alexandersson Växjö SK 1313L 1313L Smålands SF Minior-SM JA JA
105 Lukas Munther Lunds ASK 1241L 1241L Skånes SF Minior-SM JA JA
106 Edvin Björklund SK Rockaden, Sthlm 1080L 1080L Stockholms SF Minior-SM JA JA
107 Tora Svensson Västerås SK 1011L 1011L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
108 Justus Rudolph Lunds ASK 1149L 1149L Skånes SF Minior-SM JA JA
109 Hugo Pilström Mälaröarnas SS 1092L 1092L Stockholms SF Minior-SM JA JA
110 Johan Von Drygalski Västerås SK 1050L 1050L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
111 Oscar Tansbo SK Rockaden, Sthlm 1020L 1020L Stockholms SF Minior-SM JA JA
112 Wilhelm Xi Liadal SS Manhem 1051L 1051L Göteborgs SF Minior-SM JA JA
115 Felix Tuomainen SK Rockaden, Sthlm 1266L 1266L Stockholms SF Minior-SM JA
116 Carl Ljunggren Västerås SK 1082L 1082L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
117 Anna Cramling Sollentuna SK 1310L 1310L Stockholms SF Minior-SM JA JA
118 Elin Berggren Storstockholms SA 0 Stockholms SF Minior-SM JA
119 Santiago Grueso Cordoba Västerås SK 1000L 1000L Västmanlands SF Minior-SM JA JA
120 Linus Gårdman Stora Vika SK 1103L 1103L Stockholms SF Minior-SM JA JA
121 Olle Käller Ervalla SS 966L 966L Örebro läns SF Minior-SM JA JA
122 Viktor Rosqvist SK Rockaden, Sthlm 1040L 1040L Stockholms SF Minior-SM JA JA
123 Trino Paltzer Sollentuna SK 980L 980L Stockholms SF Minior-SM JA JA
121 Erik Blomqvist SK Rockaden, Sthlm 2515L 2515L Stockholms SF Mästar-Elit JA JA
122 Erik Hedman SK Rockaden, Sthlm 2401L 2401L Stockholms SF Mästar-Elit JA JA
123 Michael Wiedenkeller SK Rockaden, Sthlm 2506L 2506L Stockholms SF Mästar-Elit JA JA
124 Robert Åström SS Luleå 2499L 2499L Norrbottens SF Mästar-Elit JA JA
125 Jan Johansson Upsala ASS 2414L 2414L Upplands SF Mästar-Elit JA JA
126 Dan Cramling SK Team Viking 2421L 2421L Roslagens SF Mästar-Elit JA JA
127 Thomas Engqvist SK Rockaden, Sthlm 2442L 2442L Stockholms SF Mästar-Elit JA JA
128 Fredrik Andersson Upsala ASS 2379L 2379L Upplands SF Mästar-Elit JA JA
129 Peter Collett Wasa SK 2294L 2294L Stockholms SF Mästar-Elit JA JA
130 Johan Norberg Västerås SK 2376L 2376L Västmanlands SF Mästar-Elit JA JA
131 David Nygren SK Rockaden Umeå 2235L 2235L Västerbottens SF Mästarklassen JA JA
132 Theodor Kenneskog Järfälla SS 2214L 2214L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
133 Jan-Olov Lind Örebro SS 2217L 2217L Örebro läns SF Mästarklassen JA JA
134 Christopher Krantz Eksjö SK 2362L 2362L Smålands SF Mästarklassen JA JA
135 Peter Bergström Sollentuna SK 2368L 2368L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
136 Anders Grandell Metapontums SK 2279L 2279L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
137 Erik Norberg Västerås SK 2243L 2243L Västmanlands SF Mästarklassen JA JA
138 Fredrik Lindh Kristallens SK 2334L 2334L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
139 Jürgen Brustkern Västerås SK 2239L 2239L Västmanlands SF Mästarklassen JA JA
140 Stefan Bryntze SK Rockaden, Sthlm 2139L 2139L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
141 Anders Eriksson Västerås SK 2335L 2335L Västmanlands SF Mästarklassen JA JA
142 Anders Wengholm Alingsås SS 2235L 2235L Västergötlands SF Mästarklassen JA JA
143 Henrik Malm Lindberg Upsala ASS 2245L 2245L Upplands SF Mästarklassen JA JA
144 Jacob Henriksson SK Rockaden, Sthlm 2333L 2333L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
145 Jörgen Eriksson SK Rockaden Umeå 2289L 2289L Västerbottens SF Mästarklassen JA JA
146 Svante Wedin Tyresö SK 2038L 2038L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
147 Patrick Drugge Örebro SS 2280L 2280L Örebro läns SF Mästarklassen JA JA
148 Linus Johansson Limhamns SK 2297L 2297L Skånes SF Mästarklassen JA JA
149 Harald Lögdahl Eskilstuna SK 2228L 2228L Södermanlands SF Mästarklassen JA JA
150 Efraim Laksman Rödeby SK 2248L 2248L Blekinge SF Mästarklassen JA JA
151 Kent Ängskog Horndals SK 2191L 2191L Dalarnas SF Mästarklassen JA JA
152 Peter Månsson En Passant, Svedala 2208L 2208L Skånes SF Mästarklassen JA JA
153 Andreas Landgren Solna SS 2251L 2251L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
154 Lars Wålinder Sollentuna SK 2231L 2231L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
155 Carl Peter Kirkebø Västerås SK 0L Västmanlands SF Mästarklassen JA JA
156 Bo Sundell Östersunds SS 2217L 2217L Jämtland-Härjedalens SF Mästarklassen JA JA
157 Bo Adler Pegasus SK 2220L 2220L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
158 Anders Jansson Owen Sollentuna SK 2228L 2228L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
159 Andreas Persson Kristallens SK 2134L 2134L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
160 Jan Peter Palmblad Kungstornet 2184L 2184L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
161 Arvid Broddefalk Västerås SK 2090L 2090L Västmanlands SF Mästarklassen JA JA
162 Daniel Isetoft Sandvikens SK 2163L 2163L Gästriklands SF Mästarklassen JA JA
163 David Lundberg Lunds ASK 2105L 2105L Skånes SF Mästarklassen JA JA
164 Fredrik Palmqvist Stockholms SS 2075L 2075L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
165 Kristian Eriksson Varbergs SK 2118L 2118L Hallands SF Mästarklassen JA JA
166 Jörgen Karlsson Västerviks ASK 2225L 2225L Smålands SF Mästarklassen JA JA
167 Gunnar Hedin Farsta SK 2072L 2072L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
168 Rasmus Holving Kungstornet 2279L 2279L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
169 Björn Tagesson SS Gambit, Norrtälje 2038L 2038L Roslagens SF Mästarklassen JA JA
170 Fredrik Larsson Ervalla SS 2021L 2021L Örebro läns SF Mästarklassen JA JA
171 Love Janse Västerås SK 2161L 2161L Västmanlands SF Mästarklassen JA JA
172 Jimmy Mårdell SK Rockaden Umeå 2249L 2249L Västerbottens SF Mästarklassen JA JA
173 Harald Berggren Torell SS Manhem 2104L 2104L Göteborgs SF Mästarklassen JA JA
174 Martin Lokander SK Rockaden, Sthlm 2187L 2187L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
175 Anders Svensson Västerviks ASK 2015L 2015L Smålands SF Mästarklassen JA JA
176 Anton Nizov SK Rockaden, Sthlm 2148L 2148L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
177 Hans Sandquist Borlänge SK 1781L 1781L Dalarnas SF Mästarklassen JA JA
178 Mats Eriksson SS Manhem 2088L 2088L Göteborgs SF Mästarklassen JA JA
179 Magnus Eriksson Horndals SK 2068L 2068L Dalarnas SF Mästarklassen JA JA
180 Emilia Horn Kristallens SK 2151L 2151L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
181 Patrik Lindborg Hultsfreds SK 2229L 2229L Smålands SF Mästarklassen JA JA
182 Tobias Adolfson Kristallens SK 1946L 1946L Stockholms SF Mästarklassen JA JA
183 Mikael Svensson Landskrona SK 2129L 2129L Nordvästra Skånes SF Mästarklassen JA JA
184 Seved Nylund Upsala ASS 1953L 1953L Upplands SF Mästarklassen JA JA
185 Johannes Aira SS Manhem 1978L 1978L Göteborgs SF Junior-Kval JA JA
186 Gabriel Boström Sollentuna SK 2041L 2041L Stockholms SF Junior-Kval JA JA
187 Eric Thörn Kristallens SK 2126L 2126L Stockholms SF Junior-Kval JA JA
188 Martin Lundberg Borlänge SK 1996L 1996L Dalarnas SF Junior-Kval JA JA
189 Louise Segerfelt SS Manhem 1666L 1666L Göteborgs SF Junior-Kval JA JA
190 Amanj Aref SS Manhem 1618L 1618L Göteborgs SF Junior-Kval JA JA
191 Viktor Ståhl Borlänge SK 1781L 1781L Dalarnas SF Junior-Kval JA JA
192 Erik Petersson Alingsås SS 1443L 1443L Västergötlands SF Junior-Kval JA JA
193 Simon Eriksson SK Rockaden Umeå 1872L 1872L Västerbottens SF Junior-Kval JA JA
194 Sandro Olofsson SS Manhem 1340L 1340L Göteborgs SF Junior-Kval JA JA
195 Leo Brodin SK Rockaden, Sthlm 1853L 1853L Stockholms SF Junior-Kval JA JA
196 Mikael Lennefors Örebro SS 1729L 1729L Örebro läns SF Junior-Kval JA JA
197 Johan Hansson SS Manhem 1911L 1911L Göteborgs SF Junior-Kval JA JA
198 Kevin Söderberg SS Kalmarunionen 1611L 1611L Smålands SF Junior-Kval JA JA
199 Martin Orell Västerås SK 1763L 1763L Västmanlands SF Junior-Kval JA JA
200 Adrian Kimiaei Norra Real Chess Club 1350L 1350L Stockholms SF Junior-Kval JA JA
201 Joel Anderberg-Malmqvist SS Kalmarunionen 1211L 1211L Smålands SF Junior-Kval JA JA
202 John Lingvall SK Gaffeln 1803L 1803L Gästriklands SF Junior-Kval JA JA
203 Tintin Burman SK Rockaden Umeå 1221L 1221L Västerbottens SF Schack4an-mästaren JA JA
204 Alfons Emmoth Västerås SK 1139L 1139L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
205 Max Bergqvist SK Rockaden Umeå 0L Västerbottens SF Schack4an-mästaren JA JA
206 Martin Engdahl SK Rockaden Umeå 0L Västerbottens SF Schack4an-mästaren JA JA
207 Johan Von Drygalski Västerås SK 1050L 1050L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
209 Marcus Roaks Hagabergskolans SK 0L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
210 Elias Lingensjö Östersunds SS 1100L 1100L Jämtland-Härjedalens SF Schack4an-mästaren JA JA
211 Victor Bremstedt Roslagens Skolschackklubb 0L Roslagens SF Schack4an-mästaren JA JA
212 Erik Nilsson Ekuddens skolas SK 0L Upplands SF Schack4an-mästaren JA JA
213 Santiago Grueso Cordoba Västerås SK 1000L 1000L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA
214 Albin Danielsson SS Gambit, Norrtälje 0L Roslagens SF Schack4an-mästaren JA JA
215 Jan-Emrik Lennartsson Trojanska Hästen 1350L 1350L Stockholms SF Schack4an-mästaren JA JA
216 Simon Hägglöw Roslagens Skolschackklubb 0L Roslagens SF Schack4an-mästaren JA JA
217 Murtada Al Turfi Västerås SK 0L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
218 Jonathan Rosqvist Roslagens Skolschackklubb 0L Roslagens SF Schack4an-mästaren JA JA
219 Yi Ping Deng Sala SK 0L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
220 Lewend Omar Hagabergskolans SK 0L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
221 Simon Yalda Hagabergskolans SK 0L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
222 Erik Götvall Örebro SS 0L Örebro läns SF Schack4an-mästaren JA JA
223 Alvin Martinsson Ängsnässkolan Löparen 0L Stockholms SF Schack4an-mästaren JA JA
224 Isak Carlsson Västerås SK 0L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
225 Ivar Moisander Ängsnässkolan Löparen 1020L 1020L Stockholms SF Schack4an-mästaren JA JA
226 Joakim Nilsson Uppsala SSS 0L Upplands SF Schack4an-mästaren JA JA
227 Elliot Emmoth Västerås SK 0L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
229 Trino Paltzer Sollentuna SK 980L 980L Stockholms SF Schack4an-mästaren JA JA
230 David Sundstedt Västerås SK 1050L 1050L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
231 Hampus Nyberg Kristallens SK 975L 975L Stockholms SF Schack4an-mästaren JA JA
232 Adrian Ekenstierna Stockholms SS 1433L 1433L Stockholms SF Schack4an-mästaren JA JA
233 Anna Cramling Sollentuna SK 1310L 1310L Stockholms SF Schack4an-mästaren JA JA
234 Parsa Liaghat Schack i skolan, Västerås 0L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
235 Jonathan Öberg Västerås SK 1065L 1065L Västmanlands SF Schack4an-mästaren JA JA
236 Anton Alexandersson Växjö SK 1313L 1313L Smålands SF Schack4an-mästaren JA JA
237 Jimmy Tran Kihlberg Värnamo SS 1200L 1200L Smålands SF Schack4an-mästaren JA JA
238 Filip Landin Örgryte SK 1283L 1283L Göteborgs SF Schack4an-mästaren JA JA
239 Anton Marhold Uppsala SSS 1168L 1168L Upplands SF Schack4an-mästaren JA JA
238 Weine Nilsson Jönköpings SS 1991L 1991L Smålands SF Veteran Allmän JA JA
239 Tore Segerström Köpings SS 1816L 1816L Västmanlands SF Veteran Allmän JA JA
240 Lars Boman Köpings SS 1981L 1981L Västmanlands SF Veteran Allmän JA JA
241 Viljo Koski Lidköpings SS 1886L 1886L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
242 Bo Ländin Täby SK 1960L 1960L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
243 Jonas Wålinder Sundsvalls SS 1826L 1826L Medelpads SF Veteran Allmän JA JA
244 Bertil Westergren SK Kamraterna 1987L 1987L Göteborgs SF Veteran Allmän JA JA
245 Gunnar Kärrlander Fagerviks SK 1906L 1906L Medelpads SF Veteran Allmän JA JA
246 Lennart Burman Östersunds SS 1946L 1946L Jämtland-Härjedalens SF Veteran Allmän JA JA
247 Per Johansson SödraSASS 1979L 1979L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
248 Roland Olsson Nyköpings ASK 1843L 1843L Södermanlands SF Veteran Allmän JA JA
249 Sture Gustavsson Alingsås SS 1936L 1936L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
250 Bernt Åkerblom Västerås ASK 1923L 1923L Västmanlands SF Veteran Allmän JA JA
251 Sture Olsson Schack 78, Uppsala 1721L 1721L Upplands SF Veteran Allmän JA JA
252 Sven Degerfeldt SS Manhem 1819L 1819L Göteborgs SF Veteran Allmän JA JA
253 Lars-Åke Svensson Kristallens SK 1891L 1891L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
254 Johann Schwertel Västerås SK 0L Västmanlands SF Veteran Allmän JA JA
255 Sten Broddefalk Hova SK 1796L 1796L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
256 Tore Bengtsson Helsingborgs SS 1800L 1800L Nordvästra Skånes SF Veteran Allmän JA JA
257 Leif Isaksson Hallsberg SS 1952L 1952L Örebro läns SF Veteran Allmän JA JA
258 Börje Persson Borås-Fristad SK 1826L 1826L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
259 Josip Vrabec Oskarshamns SS 1919L 1919L Smålands SF Veteran Allmän JA JA
260 Ingvar Johansson Skärblacka SK 1733L 1733L Östergötlands SF Veteran Allmän JA JA
261 Sture Lindberg Kristallens SK 1794L 1794L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
262 Ingvar Gummesson SK Kamraterna 1823L 1823L Göteborgs SF Veteran Allmän JA JA
263 Björn Johansson Arboga SK 1942L 1942L Västmanlands SF Veteran Allmän JA JA
264 Kenneth Wiman Skövde SS 1977L 1977L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
265 Gert Åkerman Västerås ASK 1797L 1797L Västmanlands SF Veteran Allmän JA JA
266 Börje Larsson Gävle SA 1907L 1907L Gästriklands SF Veteran Allmän JA JA
267 Vincent Andersson Västerås ASK 1743L 1743L Västmanlands SF Veteran Allmän JA JA
268 Leif Gunnarsson Kristallens SK 1828L 1828L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
269 Roald Berthelsen Täby SK 1734L 1734L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
270 Kjell Persson Tyresö SK 1584L 1584L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
271 Ulf Södervall Sundsvalls SS 1760L 1760L Medelpads SF Veteran Allmän JA JA
272 Åke Husman Upsala ASS 1652L 1652L Upplands SF Veteran Allmän JA JA
273 Asim Bratic Skövde SS 1643L 1643L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
274 Ingvar Stark Uddebo SK 1705L 1705L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
275 Bo Jörstål Nyköpings ASK 1697L 1697L Södermanlands SF Veteran Allmän JA JA
276 Jan-Olof Tillman Säffle SK 1853L 1853L Värmlands SF Veteran Allmän JA JA
277 Matts Andersson Vara SS 1852L 1852L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
278 Lars-Erik Åberg Sollentuna SK 1845L 1845L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
279 Kurt Ågren Upsala ASS 1626L 1626L Upplands SF Veteran Allmän JA JA
280 Marko Kraguljac Västerås SK 1518L 1518L Västmanlands SF Veteran Allmän JA JA
281 Gunnar Grandin Rånäs SK 1639L 1639L Roslagens SF Veteran Allmän JA JA
282 Levi Gransing Hjo SK 1540L 1540L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
283 Vojin Tabakovic Sollentuna SK 1638L 1638L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
284 Ove Fransson Värnamo SS 1632L 1632L Smålands SF Veteran Allmän JA JA
285 Rolf Peterson SK Proletären 1642L 1642L Göteborgs SF Veteran Allmän JA JA
286 Allan Marklinder Alingsås SS 1669L 1669L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
287 Göran Lindh Heby SS 1771L 1771L Upplands SF Veteran Allmän JA JA
288 Esko Kallio Skärblacka SK 1592L 1592L Östergötlands SF Veteran Allmän JA JA
289 Lennart Forslund Upsala ASS 1637L 1637L Upplands SF Veteran Allmän JA JA
290 Leif Persson Västerås SK 1472L 1472L Västmanlands SF Veteran Allmän JA JA
291 Mats Jonsson Kungstornet 1656L 1656L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
292 Per Eklund Orminge SK 1579L 1579L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
293 Stig Konradsson Falu SK 1500L 1500L Dalarnas SF Veteran Allmän JA JA
294 Vida Radon Storstockholms SA 1346L 1346L Stockholms SF Veteran Allmän JA JA
295 Åke Frisk Skärblacka SK 1641L 1641L Östergötlands SF Veteran Allmän JA JA
296 Ingemar Storm Vara SS 1731L 1731L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
297 Sigvard Karlsson Kumla SS 1562L 1562L Örebro läns SF Veteran Allmän JA JA
298 Kristian Nymoen Hova SK 1390L 1390L Västergötlands SF Veteran Allmän JA JA
299 Axel Tiger-Norqvist Horndals SK 1984L 1984L Dalarnas SF Grupp 3 JA JA
300 Egon Marklund Ronneby SK 1931L 1931L Blekinge SF Grupp 3 JA JA
301 Olle Ålgars Täby SK 2066L 2066L Stockholms SF Grupp 3 JA JA
302 Viktor Thorell Kungstornet 2081L 2081L Stockholms SF Grupp 3 JA JA
303 Roland Lundberg Västerås SK 1886L 1886L Västmanlands SF Grupp 3 JA JA
304 Hans-Olof Stolt SKK Trollhättan 1987L 1987L Västergötlands SF Grupp 3 JA JA
305 Fredrik Qwarfort Linköpings ASS 1813L 1813L Östergötlands SF Grupp 3 JA JA
306 Nils Nordahl SS Springaren, Kävlinge 1872L 1872L Skånes SF Grupp 3 JA JA
307 Janne Paaso Västerås SK 2106L 2106L Västmanlands SF Grupp 2 JA JA
308 Thomas Franzén Arboga SK 1940L 1940L Västmanlands SF Grupp 2 JA JA
309 Leif Lindkvist Oves SK 2021L 2021L Skånes SF Grupp 2 JA JA
310 Ingvar Carlsson Linköpings ASS 2009L 2009L Östergötlands SF Grupp 2 JA JA
311 Mathias Kardell SS Allians, Skänninge 1862L 1862L Östergötlands SF Grupp 2 JA JA
312 Mårten Rydell Västerviks ASK 1964L 1964L Smålands SF Grupp 2 JA JA
313 Bengt Wihlborn Växjö SK 1894L 1894L Smålands SF Grupp 2 JA JA
314 Jan-Erik Olsson Västerås ASK 1834L 1834L Västmanlands SF Grupp 2 JA JA
315 Bo Wiker Horndals SK 2020L 2020L Dalarnas SF Grupp 1 JA JA
316 Karl Magnusson Västerås SK 2109L 2109L Västmanlands SF Grupp 1 JA JA
317 Philip Aldebert Ölands SS 1858L 1858L Smålands SF Grupp 1 JA JA
318 Mathias Eklund Solna SS 1941L 1941L Stockholms SF Grupp 1 JA JA
319 Mats Harrén Västerviks ASK 2016L 2016L Smålands SF Grupp 1 JA JA
320 Martin Bengtsson Linköpings ASS 1854L 1854L Östergötlands SF Grupp 1 JA JA
321 Christina Nyberg Eskilstuna SK 1909L 1909L Södermanlands SF Grupp 1 JA JA
322 Farhad Rouhani Järfälla SS 1947L 1947L Stockholms SF Grupp 1 JA JA
323 Gilbert Jansson SS Gambit, Norrtälje 1877L 1877L Roslagens SF Grupp 4 JA JA
324 Christer Nilsson Stockholms SS 1976L 1976L Stockholms SF Grupp 4 JA JA
325 Jörgen Melander Alfta Bollnäs SK 1986L 1986L Hälsinglands SF Grupp 4 JA JA
326 Anders Karlsson En Passant, Svedala 1918L 1918L Skånes SF Grupp 4 JA JA
327 Tony Hanoman SK Rockaden, Sthlm 2056L 2056L Stockholms SF Grupp 4 JA JA
328 Mikael Lundström Ölands SS 1920L 1920L Smålands SF Grupp 4 JA JA
329 Lars Andersson SS Allians, Skänninge 2054L 2054L Östergötlands SF Grupp 4 JA JA
330 Peter Kruuse Västerås SK 1738L 1738L Västmanlands SF Grupp 4 JA JA
331 Åke Lundin Solna SS 1927L 1927L Stockholms SF Grupp 5 JA JA
332 Kivan Kaivanipour Farsta SK 2005L 2005L Stockholms SF Grupp 5 JA JA
333 Jonas Arvidsson Upsala ASS 1941L 1941L Upplands SF Grupp 5 JA JA
334 Peter Halvarsson Linköpings ASS 1896L 1896L Östergötlands SF Grupp 5 JA JA
335 Jonas Källén SS Manhem 2029L 2029L Göteborgs SF Grupp 5 JA JA
336 Urban Eriksson Horndals SK 1876L 1876L Dalarnas SF Grupp 5 JA JA
337 Roland Johansson En Passant, Svedala 1958L 1958L Skånes SF Grupp 5 JA JA
338 Per-Åke Ek Kristallens SK 1702L 1702L Stockholms SF Grupp 5 JA JA
339 Mats Ahlgren HG Schack, Helsingborg 2044L 2044L Nordvästra Skånes SF Grupp 5 JA JA
340 Magnus Källström Horndals SK 1779L 1779L Dalarnas SF Grupp 5 JA JA
341 Mikael Ohlsson SS Kalmarunionen 1835L 1835L Smålands SF Grupp 5 JA JA
342 Daniel Skoog Örebro SS 1721L 1721L Örebro läns SF Grupp 1 JA JA
343 Ingvar Landén Ölands SS 1847L 1847L Smålands SF Grupp 1 JA JA
344 Joel Sjöstrand Trojanska Hästen 1796L 1796L Stockholms SF Grupp 1 JA JA
345 Håkan Warston SS Manhem 1526L 1526L Göteborgs SF Grupp 1 JA JA
346 Jan Andersson Ervalla SS 1717L 1717L Örebro läns SF Grupp 1 JA JA
347 Peter Holmgren Motala Schacksällskap 1796L 1796L Östergötlands SF Grupp 1 JA JA
348 Lars Pettersson Heby SS 1847L 1847L Upplands SF Grupp 1 JA JA
349 Fredrik Josefsson Helsingborgs SS 1954L 1954L Nordvästra Skånes SF Grupp 3 JA JA
350 Anders Sjölander Götaverkens SK 1926L 1926L Göteborgs SF Grupp 3 JA JA
351