Rankinglistor för klubbar.


Distrikt: Blekinge SF

Bananaking
Bananer 05
Blå Nättraby team Bilbo
Castriot
Checkmate
De 5 Bästa
De 5 vinnarna
Espedalsskolans SK, Ronneby
Fredriksbergs SSK
G-klavens SK, Ronneby
Grodhökarna
Grottsvalorna
Gröna öronkolibrierna
Gul Nättraby team Gandalf
Göksparvugglorna, Saltöskolan
Hörviksdraget
Kanadavireorna, Karlskrona
Karlshamns Schacksällskap
Listerbyskolans SSK
Lösgodis
Madagaskars trädboorna
Mästarna, Ronneby
Nättraby SK
Pigga
Piggaspelare
Piggelinarna
Planeterna
Prästslättsskolans SK
Ramdala SK
Ronneby Schacksällskap
Ronneby SK
Rödeby SK
Saltö SK
SK Laxen
Spandelstorps SSK
Stars
Svarta noddyerna
Team Elfdino
Thorenframtid SSK
Todirtyrannerna
Vit Nättraby team Aragon
Vitkragade vråkarna

Distrikt: Dalarnas SF

Amerikanska saxnäbbarna, Mockfjärdsskolan
Amerikanska småtärnorna
Blomsterbäcksskolans SK
Borlänge SK
Bubo
Byrackorna
Chessmasters, Hälsinggårdsskolan
Exotic
Falu SK
Fickspringmössen
Hackade grönsaker
Hedemora SS
Helix
Horndals SK
Hästarna
Immanuelskolans schackklubb åk. 5
Immanuelskolans SK
Kvastpiggsvinen
Lejonen, Bjäkenbackens skola
Löparna
Malungs SK
Montessoriskolans SK
Ornäsfritidshems SK
Rostvingade spettarna
Sammilsdalsskolans SK
SchackSälarna
Skräddarbacksskolans SK
Snabba Glajjor
Solstormsvalorna
Sågmyraskolans SK
Tegelstenarna
The Bozzes
The Masterminds
Torsångs Schackmatt
Vargarna, Bjäkenbackens skola
Västliga blindormarna
Ödlorna

Distrikt: Gotlands SF

Burgsvik Alva SK
Fårösunds SK
Gotlandsgnagarna
Visby SK

Distrikt: Gästriklands SF

Addaxantiloperna
Afrikanska stäppelefanterna
Afrikanska vildhundarna
Amurleoparderna
Aremikanska gråsnäpporna, Sörbyskolan
Asiatiska elefanterna
Asiatiska lejonen
Barkråttorna
Borstträdpiggsvinen
Eldstruparna
Grådykarna
Gävle SA
Kanadavireorna, Gävle
Kuskusarna
Lilla Sätraskolans Schacklirare
Nordlig chachalaca, Murgårdsskolan
Sandvikens SK
Solängsskolans SK
Storviks SK
Svarthuvade skatorna
Sätra Gold
Sätra kings
Sätra Stars
Sätrakanonerna, Sandviken
Sätrakungarna, Sandviken
Sätraproffsen
Sätras Chess
Sätras svartvita bräde
Sätrastjärnorna
Tallbackens schacklirare
Vithuvade måsarna
Ytterharnäs Knights
Överhärde SK

Distrikt: Göteborgs SF

Alexandras Schack
Alexus Schack Jul
Australmössen, Nya Varvets skola
Bergagårds SK Handen och Hjärnan
Bergums skola 4-9s SK
Besorantiloperna
Bjurslätt SK 09
Bjurslätt SK 4-6
Bläsbockarna
Bolibompadrakarna
Bomullsråttorna
Bomulsshuvudtamarinerna
Bosna SK
Brunbjörnarna
Chess Club IES Krokslätt
Chessers
Chessus SK
De transdimensionella katterna
Diademtyrannerna
Drag-ut
Dvärgmyskdjuren, Nya Varvets skola
Ekenäs SSK
Ekorrbävrarna
Elefantsnablarna
Elyseum
Förskoleklass-schack Sandbackaskolan
Gothenburg Johanneberg Chess Club
Gouldsamadinerna
Gråhättade tyrannerna
Götaverkens SK
Göteborgs SS
Hamnen SK
Henån SSK
Hunnebostrands SK
Hällsviks Bycenters SK
Hönsgäsen
Ibisnäbbarna
IFK Hindås
JGr -Curie
JGr Gbg -Darwin
JGr Gbg -Edison
JGr Gbg -Einstein
JGr Gbg -Galilei
JGr Gbg -Kopernikus
Kentucyskogssångarna
Kings & Queens
Kode Schack
Kortstjärtade bältesfinkarna
Kungssolfåglarna, Stenungsunds Montessoriskola
Kungälvs SK
Kunskapsskolan Krokslätt SK
Kålltorps SS
Kärraskolans SK
Lilla Trulsegården SK
Lillekärrskolans Schackförening
Lundby SS
Lunden Chess
Länsmansgårdens SS
Majornas SS
Mattadoren
Mikadofasanerna
Mölndals SK
Nashvilelskogssångarna
Nolereds SK
Notre Dame Chess
Notting Hill SS
Nya Åkeredsskolans SK
Nya Åkeredsskolans SK Sjöhästarna
Olseröd SSK
Orangenäbbade skogstrastarna
Orust SK
Oscar Fredriksskolans SK
Rävarna
Rödstrupiga bekarderna
Schack ettan
Schack Matt Klöverback
Schack Tvåan
Schack-Luck
Schackgang
Schackis Kärna
SK Henån 7-9 Orust
SK Kamraterna
SK Proletären
SK Solrosen
Skorstensseglarna
Sleipner
Smala blindormarna
Snäckans SK
Solsalens SK
SS Manhem
Stenkulans SK
Stenungsunds SK
Strömsdraget
Styrmans SK
Svarta Damen
Svartkindade skogssångarna
Svartvita Tornet
Teen titans
The Betels
The Bishops
The Knights
Tigerligan
Tingbergs Schackstjärnor
Toltorpsskolans SK 1
Trestrimmiga skogssångarna
Tunge SK
Varekils skolas SK
Vikens Klubb
vitkragade manakinerna
Vitstrupiga skatskrikorna
Vulkankolibrierna
Örgryte SK
Östergårdsskolans SK

Distrikt: Hallands SF

"Kungen är stabil"
Apel 07
Arken
Blåsipporna
Bläshammarskolans SK
Brunnsåkersskolans bondeuppror
Buaskolans SK
Bäckagårdsskolans schackgäng
Chesskidz
Columbiaseglarna, Ljungbyskolan
Drakarna
DumleZZ
Eden
Eketångas SSK
Falkenbergs SK
Fjordskolan Kungens SK
Fjärås-Bräcka SK
Gråvråkarna, Brearedsskolan
Gröna eremiterna
GT04C
Hallands S4an allians
Halmstadschack
Harplinge SS-Halmstad
Hedeskolans SK
Hjortråttorna
Håsten6c
Jerusalem
KG Schack
Kinnareds Schackmästare
Kollaskolans SK
Kungsbacka SK
Kunskapsskolan Varberg
Kunskapsskolan Varberg SK
Landeryds SF
Liljekonvaljerna
Liljorna
Lyngåkraskolans SK
Mirzas gäng
Monte SK
Okome Skolschackklubb
OMS Schack
Orkidéerna
Parkskolans SK
Pontos SK
Powerpuffpinglorna
Presseskolans SK
Prinskörvarna
Prästkragarna
Rosorna
Rutan
Rödnackade kaktusgärdsmygarna
Schackjägarna
Schackklubben Sture
Sibbarp skola F-5 och fritidshems SK
SK Bonde söker dam
Snöstorpsskolans SK
Sofiebergs Skol och fritids SK Schackstjärnorna
Svartmaskade flyghönorna
Tulpanerna
Varbergs SK
Våxtorpsskolans SK
Årstadfemman

Distrikt: Hälsinglands SF

Alfta Bollnäs SK
Brynäs
Celsius5
Enångers skola 5
Enångers skolas SK
Gaffelstjärtstyrannerna, Lillboskolan
Gnarps SK
Håsta skola 5or
Kilafors skola F-9s SK
Mania
Mo skolas SK
NillVivs Dream Team
Näsviken AB
Schackisarna
SK Kungen Viksjöfors
Solfåglarna
Stenhamreskolan SK 1-3
Stråtjära SSK
Svarta hålen
Sörängs skolas SK

Distrikt: Jämtland-Härjedalens SF

#schackmatt
Bräcke SS
Cederschack
Centralskolans SK
Chess is life
Coconuts
East Mountain Chess Club
En Passant - Östersunds Waldorfskola
Fjällsjöskolans SK
Frigga4life
Friggas 05:or
Fritids Fjällrävarnas schackklubb
Furulundsskolans SK Svart
Furulundsskolans SK Vit
Furulundsskolans SK, Lillhärdal
Kungar & Drottningar SK
Lofsdalen Chess Spies
Länsmästarna
Mickes SK
Midgårds SK
Munklirarna
Schack Vikingarna
Schack-88 Hammerdal
School of Chess
Sonfjällsskolans SK
Stamgärde skolas SK
Sånghusarna
Sånghusvallens SSK
Ugglorna
Vemisarna
Åre Skolas SK
Östersunds SS

Distrikt: Medelpads SF

Allsta skolas SK
Ankarsviks skolas 06
Ankarsviks skolas SK
Black Diamond
Blåryggade skogssångarna
Brunbukiga flyghönorna
Bästa5ever
Chackcharmörerna
Fagerviks SK
Gaffeltruckarna
Hagaskolan 1s SK
Hagaskolans Fritids SK
Heliås Svartviks SK
Kings and Queens
Kungafamiljen
Paddorna
Schackerian
Schackissarna
Schacklegendarerna
Schackrutorna
Schackstjärnan
SK Schackmästarna Bosvedjeskolan
Skumtomtarna
Sundsvalls SS
Super Schachers
Södermalmsskola SK
Team Grym
Team Pretty
Team Zero
Team10

Distrikt: Nordskånes SF

5-stjärnigt
Antonskolan Blekedamm SK
Brösarp Dreamteam
Brösarps SSK
Damdräparna
Dubbelbandade flyghönorna
Duvrallarna
Finja SK
Fjälkingen
Georgshillsskolan
Gräsmössen
Grönängsskolans SK
Göingeskolans allmänna SK
Göksparvugglorna, Antonskolan Österäng
Hammars skolas SK
Hässleholms SK
Hästhöjdarna
Kiaby skolas SK
Kristianstad Schacksällskap
Kristianstads SK
Kulltorpskolans SK
Kulltorpsskolans Skol SK
Kungarna
Lag Backammon
Lag Bonde
Lag Fia med knuff
Lag Kalaha
Lag Löpare
Lag Monopol
Lag Torn
Linnéskolan ÅK 5
Linnéskolans SK
Listiga löparna
Ludvigsborgs Friskolas SK
Markaryds SK
Målade flyghönorna, Lindesborgsskolan
Mästarna, Fjälkinge
Rickarums skolas SK
Springaren i Kristianstad
Spängerskolan 2017
Svart Strömsvalorna
Sånnas SK
The Castle
The King, Kristianstad
The Queen
Toppentornen
Tormestorps SSK
Vinnarna
Önnestad SK
Österlens SV
Österängs SK

Distrikt: Nordvästra Skånes SF

Banansmygarna
Bandstjärtsduvorna
Björnkramarna
Blåryggade bladfåglarna, Vikenskolan
Bårslövsskolans Schack4anklubb
Båstad Montessori SK
Coruptus
Dalhemsskolans SK
Elinebergsskolans SK
Engelholms SK
Flikjassarna
Fågelflygarna
Gantofta skola lag 6:2
Gantofta skolas schackklubb
Gott & Nyhamn
Gulbukig tyrann
Gulfotade klippvallabyerna
Heleneborgs SSK
Helsingborgs ASK
Helsingborgs SS
HG Schack, Helsingborg
Husensjöskolans SK
I Ur och Skur SK Ljungbyhed
IES Landskrona Chess-masters
ISH Chess Club
Kattarps Skolans SK
Kings&Queens
Klippans SK
Krispiga Nyhamnschips
KUBIK Skolans SK
Kärnhusets SK
Landskrona SK
Långvinkelns Montessori SSK
Maria Park SSK
Maskrosluktarna
Nanny Palmkvistskolan SK
Nyhamn´s cucumbers
Nyhamns heta hot-dogs
Nyhamnshundarna
Nyhamnskungarna
Nyhamnsskolans SK
Nyhamnsspökena
Nyhamnstomaterna
Nyvångs skola SK
Orangestrupig skogssångarna
Ringstorpsskolans SK
Rydebäcks Montessori SK
Rödstjärtade jakamarerna
S:t Jörgens skola SK
Schack matt, PeterSvenskola Landskrona
Skromberga ASS
Slottets damer
Slottets elit
Slottets kungar
Slottets torn
Slotthöjdens SSK
Slottvångsskolan SSK
Solstrålarna
Synkopens SK
Tellus Montessoriskola SSK
Tågaborgsskolans SSK
Vejbystrands SSK
Vikens Montessoriskolas SSK
Vikenskolans SK
Västliga pivierna
Wieselgrensskolans SK
Åstorps SS
Ättekulleskolans SK

Distrikt: Norrbottens SF

Berga Schackmatt
Blå laget
Bodens SK
Brunsulorna
Chessfive
Dem bästa
Eldstruparna
Friluftsskolan Vargens SK
Glaciären
Gröna laget
Gällivare SS
Hästen och Tornet
Kläppens SK
Munksunds SK
Nuttings topptyrannerna
Röda laget
Sauna-femman
Schack 64, Haparanda
Sjulsmark skolenhets SK
SK Bonden, Örnässkolan
SK Damen, Örnässkolan
SK Kungen, Örnässkolan
SK Löparen, Örnässkolan
SK Springaren, Boskataskolan
SK Springaren, Örnässkolan
SK Tornet, Örnässkolan
Smarta Bodens Schackskola
Spectrum
SS Luleå
Svarta laget
Undulaterna
Vinnarna
Västindiska petrellerna
Ängskolans SK
Örnässkolans SK - Schackma Gandhi

Distrikt: Roslagens SF

Blå Svanbergaskolans SK Sa12B
Brun Svanberga SK 11
Ekarna
Ekoxarna
Faringe SK
Grön Svanberga SK 12 B
Gulkronade spadnäbbarna
Jordens SK
Löparteamet
Roslagsbro SK
Rånäs SK
Röd Svanberga SK 12 A
Silveråsnor
SK Team Viking
SS Gambit, Norrtälje
Svanberga SSK
Svart Svanberga SK 11
Vit Svanberga SK 11
Östhammar SS

Distrikt: Skånes SF

Alens SK
Amazingplanetchessclub
Ankaret
Australmössen, Hubertusgården
Bambala
Bandicootråttornsa
Bjärehovskolans SK
Black and White, Mariaskolan
Boukefs SK
Brednäbbade motmoterna, Löddesnässkolan
Bryggan
Bulltoftingarna
Byskolans SK
Bästa klassen ever
Bävers BK
Caymanerna
Champions
Chess brains
Chess goats
Chiliflakes
Crazychess
Dammfriskolans SK
Die 4 chess
DJ Kobe
Dockan
Draget SK
DreamTeam
EL´GIGANTEN
En Passant, Svedala
Eslövs SK
Eslövs SK Black King
Europaportens grundskolas SK
Fjasoj
Fnatte
Framtidskompassens SK
Freinetskolan i Lunds SK
fyra för tio
Fyren
Fågelbäcks SK
Grillbiffarna
Gråvråkarna, Hubertusgården
Gucci gang
Hamstern
Herrestorps SK
Humlans Sk
Hyllie Park Folkhögskolas SK
Höjaskolan SK
Höjaskolans SK
ISLK
Karstorps SK
Kings and Queens
Klågerupskolans SK Schackis
Knatte
Knightfighters SK
Korvarna
Kragsparvugglorna
Kristineberg SK
Kryddgårdsskolans SK
Lilla Sorgenfriskolan SK
Limhamns SK
Livbojen
Ljungensskolans SK
Lorensborgsskolans SF
Lunds ASK
Lunds Montessorigrundskolas SK
Lunds Schackakademi (LSAK)
Lunds Schackklubb
Lyans SK
Maffias
Malmö AS
Malmö SA
Malmö SS
Marbäcksskolan
Mariaskolans Schackrutor
Masten
Mellanvångens SK
MYP 2
Mästarna, Skanör
Mölle Vingens SF
Nördarna Fg 05d
Old but gold
Op Davay
Oves SK
PieceofChess SK
Planetens Schackmästare
QueensofMayham SK
Quick Chess
Rinnebäcksskolans SK
Rostnäbbade tukanerna
Rutans SK
Rödvingetrupialerna
Rödögda vireorna
Salle Schackmatt
Sallerupsskolans SK
Salles SK
Schack Matt 06
Schack matt, Bladins grundskola
Schack-Alen
Schackgudarna
Schackgänget
Schackkungar och Drottningar
Schackmatt Hyllie Park
Schackmatt på Möllan
Schackrutan, Mariaskolan
Schackrutans SK
Schikata
Seglet
Sk 05
SK Bara Bönder
SK Halör
SK Kirseberg mellanstadiet
SK Kirseberg åk 4
SK Kirseberg åk 5
SK Kirseberg åk 6
SK Mumien
SK Salleman
SK Sandlöparen
SK Snigeln
Skånes Schackfyranallians
Slime masters
Slimminge By Skolas SK
Snäckan 06A
Snäckan05
Snäckorna 06B
Snäckorna 06C
South Hill School CC
SS Springaren, Kävlinge
SSSK Sallerups Superschackklubb
Staffanstorps Montessori SK
Startskolan SK
Stora Hammars Hökar
Stora Hammars Trastar
Stora Sorgenfriskolan SK
Storkskolans SK
Söderkullaskolans SK
Team FUA
Team Orten
The Kings, Skegrie
The Semi-slav Defense
Tjatte
Tornets SK
Tottarp klass 5
tre för tio
Trilobiterna
TYGLARNA
Töntarna
Uggle SK
USK Rörsjön
Videdalsskolan LAG 1
Videdalsskolan Lag 2
Vindklockan SK
Vita Husets SK
VMFR Team
Våräpplets SK
Värner Rydénskolan SK
Värner Rydénskolans fyror
xD
Ystads SS
Ängdalas Svarta hästar
Ängslätt SK
Äppelhackarnas Schackklubb
Ölyckeskolans Schack
Örnens vinge
Östergårds SK

Distrikt: Smålands SF

Bergakungarna
Bonde söker fru
Borgarna
Brinellgymnasiet
cheese
Chess Knights
Chokladmunkarna
De starkaste överlever
Det var inget att hänga i julgranen
Djurängsskolans SK
Dominikaneränkorna, Högstorps skola
Draget
Dungens SK
Ekenskolans SK
Eksjö SK
Emmaboda SS
FagerChess
Flygande köttbullarna
Flyktfåglarna
Frödinge skolas SK
Frövi Blå
Frövi Grön
Frövi Gul
Fröviskolans SK
Furulundsskolans SK, Mariannelund
Fågelforsskolan Kings and Queens
Fårbo 1
Fårbo 2
Fårbo 3
Game Over GSS
Genidraget
Glömminge skolas SK
Gripenbergs SSK
Gräshagsskolan år 6
Gulnackade amazonerna
Gårdby skolas SK
Gärdslösa 5
Hagenskolan lag 2
Hagenskolans SK
Handskerydsskolans SK
Hanemåla SK
Hjälmvaktlarna
Hultsfreds SK
Högstorp
IESJ Fritids Chess Club
Ingelstad-Uråsa SK
Johansfors SK
Jönköpings SS
Kolsyrat Kaffe
Kungaklassen
Kålgårdsskolans SSK
Laget
Legenderna
Lindblomsskolans SK
Linderås SSK
Lindöskolans SK
Ljungby SK
Misterhults friskolas SK
Misterhults Skola åk 5
Misterhults Skola åk 6
Mossleskolans SK
Månsarps skolas SK
Nybro SS
Nye Schackers
Nyhemsskolans SK
Oskarshamns SS
Paradisets SK
Patt GSS
RCC
Regnbågens SK
Remi GSS
Riddarna
Sagan om de två tornen
Sandby/Gårdby SK
Schack Matt GSS
Schacklyckan
SchackMasters
Schackmatt Fagerhult
Schackmästarna Torpaskolan
SK Draget
SK Fullt Drag
SK Rosenlund
SK Äpplet
Skärstad Fritids SK
Slottsskolans SK
Sommens SK
SS Kalmarunionen
Strandskolans Schack
Södra Vi skolas SK
Sörgårdsskolans SK
Söta men sura
Team Alvaret
Team Kalkstenarna
Team Kroppkakorna
The Kings and Queens of Hult
Torsås SK
Torsås Skolschackklubb
Tranås Skolschackklubb
Trälleborgsskolans SK
Vaggeryds SK
Venhagskolans SK
Vetlanda Friskola
VIGS SK
Viktoriaschacket
Vissefjärda skolschack
Vittraryds SF
VKF
Värnamo SS
Västerviks ASK
Västerängs SK
Vätterslundsskolans SK
Växjö SK
Ölands SS
Örsjö SchackStjärnor
Östras SSK

Distrikt: Stockholms SF

#tandkrämarna
6:ans Schackugglor, Visättraskolan
Aloha
Amerikanska saxnäbbarna, Vittra Brotorp
Ametisterna
Balders schackklubb
Batmans lärjungar
Beckis SK
Bergas Grymma Tvåor
Bergaskolans SK
Bergets Schack
Birkaskolans SK
Black & White
Black and White, Finnstaskolan
Bonde vs Kung
Botkyrkas Schackallians
Brednäbbade motmoterna, Brunns skola
Bromma Enskilda Skola SK
Bronsvingad duvorna, Brevik skola
Brunnsängskolans SK
Brunstrupiga solfåglarna
Columbiaseglarna, Södermalmkyrkans kristna skola
Danderyds Schackallians
Davidshjortarna
De svart-vita pjäsernas Skol SK, Källbrinksskolan
Diamanten
Dvärgflodhästarna
Ekensbergskolans SK
Ekerös Schackallians
Elinsborgsskolans Fritids SK
Ellen Keyskolans SK
Eriksbergsskolans Skol SK
Eriksdalskolans schackmatt
ESK
Essingeskolan Grön
Essingeskolan Gul
Essingeskolan Röd
Essingeskolans Blå
Essingeskolans SK
Est-team
Fagersjöskolans SK
Farsta SK
Farstaängsskolans SK
Franska Skolans SK
Futuraskolan Internationals Skol SK
Fågelviks Skol SK
Gaffelstjärttyrannerna, Ekensbergsskolan
Girl&Boy Power
Grysbokarna
Grönkullaskolans Skolschackförening
Gula Tornet
Göksparvugglorna, Korallens Friskola
Hammarbyskolan Norras SF
Haninges Schackallians
Hedvig Eleonora Fritids SK
Hedvigs bästa SK
HEJASA BOO GÅRD
Herrestaskolans SK
Huddinges Schackallians
Hårspettarna
Hägerstenshamnen skola SK
Härnevi SK
Hässelby SK
Högalid Schack/matt
Hölöskolans SK
IES Tyresö SK
Igelsta
J2 schack
Jakan
Jordbrobarn
Järfälla SS
Järfällas Schackallians
Jättekänguruerna
Kartor
Kattmatt
Klockargårdens SK
Kodknäckarna
Kompasser
Kristallens SK
Krokodilerna
Kungstornet
Kvarn Schack skolan Järfälla
Kvarnbyskolan F-klassens Skol SK
Kvarnbyskolans lågstadiums Skol SK
Kvarnbyskolans mellanst Skol SK
Kästaskolans Skol SK
Lejonerna
Lidingös Schackallians
Lillholm/Österholmsskolans SK
Långsjöskolan Segeltorp SK
Maria Elementarskolas SK
Mariaskolan 1
Mariaskolan 2
Myrängsskolans SK Huddinge
Myrängsskolans SK, Täby
Målade flyghönorna, Brevik skola
Mälaröarnas SS
Nacka SIK
Nackas Schackallians
NO NAME - AWAVEJ
Nordlig chachalaca, Brunns skola
Norra Real Chess Club
Norra Ängby skolas SK
Nykvarns Schackallians
Nynäshamns Schackallians
Nynäshamns Ungdomsschack
Olovslundsskolans SK
Prickhuvade trädklättrarna, Korallens Friskola
Purpursolfåglarna
Pyramidens SK
Pysslingen Vendelsö Hages SK
Ribbys genier
Rosthättade skogstrastarna
Rubinens SK
Rödstjärtsskogsångarna
Rösjöskolans SK
Salems Schackallians
Schack & Co
Schack ettan
Schackhörnan
Schackmatt, Älvsjö
Schackmattarna, Vattmyraskolan
Schackmattarna, Vattmyraskolan
Schackmyran 2
Schackmånen
Schackräddarna
Schackstrålarna
Schackugglorna, Visättraskolan
Segeltorpsskolan Torparna
Seniorschack Stockholm
Serbiska Föreningen i Solna
Sigtunas Schackallians
Silverhästens Sk
SIS Skol SK
SK 127 Skärholmen
SK Metapontum Stockholm
SK Passanten
SK Pjäsen
SK Rockaden, Sthlm
SK Steg1
SkytteSchacks Skol SK
Smaragd mästarna
Snårtinamuerna
Sofielundarnas Skol SK
Solfagra SK Korallen
Sollentuna SK
Sollentunas Schackallians
Solna SS
Solnas Schackallians
SS 4 Springare
SS Delectus
Stavans Drottningar
Stavans Kungar
Stavans rubiner
Stavans Safirer
Stillahavsträdboorna
Stimmets Schack-stjärnor
STIMS SK
Stockholms Schackallians
Stockholms SS
Stora Vika SK
Storstockholms SA
Studemaskolans SK
Sundbybergs Schackallians
Svartbukiga flyghönorna
Svarvita skogssångarna
Sydamerikanska viporna
Södermalmskolans SK
Södertälje SS
Södertäljes Schackallians
SödraSASS
Team 101 procent
Team HK
Teem 5
TGL- Chess Skol SK
The Bob team
The Kings, Gärdeskolan
The Pandas
Topasen
Tornets SK, Sticklinge skola
Trojanska Flodhästen
Trojanska Hästen
Trädsvalorna
Turkosbrynade motmoterna
Tyresö SK
Tyresös Schackallians
Täby SK
Täbys Schackallians
Unicornfarmers
Upplands Väsby SK
Upplands-Bros Schackallians
Upplands-Väsbys Schackallians
Vallatorpsskolan 2006
Vallatorpsskolans Skol SK
Vallentuna SK
Vallentunas Schackallians
Vaxholms Schackallians
Vetenskapsgymnasiets SK
Vinsta Grundskola Västras SK
Vitflankade myrsmygarna
Vittra Brotorp 6
Vittra Brotorps SK
Vittra Frösunda SK
Vittra Saltsjöö Boo´s SK
Vårby Gårds Skol SK
Vägvråkarna
Värmdös Schackallians
Väsby Nya Gymnasium SK
Västerorts schackmästare
Wasa SK
Wilstonstrandpiparna
Årstaskolans SK åk 7-9
Åva Schack klubbs Akademi
Älvkvarnsskolans SK
Ängsnässkolan Tornet
Österåkers Schackallians
Österåkers Schackförening
Östra SK

Distrikt: Södermanlands SF

Aremikanska gråsnäpporna, Europaskolan Malma
Baggetorp Masters
Baltimoretrupialerna
Big Bang
Big Mac
Big Tasty
Blomenbergskas SK, Schack matt
Brist_på_namn
Bruna pelikanerna
Bruna visseländerna
Dansutschackarna
De fantastiska HFarna
De otroliga HFarna
Eskilstuna SK
Europaskolan Malmas SK
Europaskolan Strängnäs SF
Europeiska maskormarna
Fokus6an Borgen
Fokus6an Slottet
Grisknorrarna
Gulstrupiga skogssångarna
Högsjöskolans SK
IESK Senior Chess Club
Julita skola SK Räven
Kaktusklubben
Katrineholms SK
Kjula skola F-6s SK
Mangroveregnhökarna
Mariefredsskolan 1
Mariefredsskolan 2
Marmorbyns skolas SK
Maskibisarna
Militärankorna
Nordliga kamvingesvalorna
Nyköpings ASK
Potatis Team 45
Prärievråkarna
Rubinkolibrierna
Rödhalsade tigerhägrarna
Schack Mästarna
Silverfiskarna
Skrattfalkarna
Skärlagsskolan SK
Smala maskormarna
Snabba Löparen
Stenhammars SK
Strängnäs SS
Svalsta 4 Chess
Södergården
The Chess Master
Vitalisgänget
Östergården
Österåkersbygdens SK

Distrikt: Upplands SF

Alfa 5
Alfa 6
Aspenskolans SK
Bergatrollen
Björklinge skola SK
Björnarna
Blåkronade motmoterna
Börje Skola SK
Centralskolans SK Märsta
Chess in Järlåsa
FATM
Fredrika Bremerskolans Fritidsschack
Funfri
Gamlis SK
Grundstenens SK
Gryffindor
Guldkungen Östervåla
Gulgumpade attilerna
Halsbandssolfåglarna
Harambe family
Heby SS
Huffelpuff
Hummelsta Chess
Högåsskolans SK
Kalle Anka
Kings
Knutby skola SSK
Kopparstjärttrogonerna
Kungarna och Drottningarna Av Schack
Lejonen, Gåvsta skola
Liljeforsskolans SK
Länna Queens and Kings
Margarethaskolans SK
Mer schack i Hummelsta
Musse Pigg
Nallarna
Namaquaflyghönorna
Nordliga pivierna
Omega 5
Omega 6 a
Omega 6 b
Orangetofskakaduorna
Pilskolans SK
Purpurstrupiga fruktkråkorna
Ravenclaw
Schack 78, Uppsala
Schackmästarnas mästare
Schackrutan, Uppsala Waldorf
Schlegels maskormarna
SK Löparen, Johannesbäckskolan
SK Springaren Råbergsskolan
Skepptuna skola SK
Slytherin
Smart drag, Bälinge
Stavby skolas SK
Stentornets SSK
Strandgärdsmygarna
Större tinamuerna
Svarta Madame
Team King
Team Queens
The Fire Chess
The Fire Kings
The Pro
Tigrarna
Tiundaskolan
Treklangens SK
Uppsala SSS
Upsala ASS
Vargarna, Gåvsta skola
Vitstjärtgladorna
Årstarutorna

Distrikt: Värmlands SF

Biltemakörv
Christers Schack Stjärnor
Cosmonova
Edane skolas SK
Fem-Ett
Fem-Fyra
Fem-Tre
Fem-Två
G3
Grunnebacka SK
Hammarlunden 06
IES Karlstad CC
Karlstad AS
Kvarnbergsskolans SK
Kycklinggänget
LSK
Mangoos
Neptunus
Nyed SK
Nyedssmurfarna
Nysäters skolas SK
Prickhuvade trädklättrarna, Nysäters skola
Saturnus, Deje
SENAP
SSK Hammarö
Svensby skolas SK
Svensby skolas SK lag 1
Svensby skolas SK lag 2
Säffle SK
Tolita SK
Vallargärdets Sk

Distrikt: Västerbottens SF

6 A blå, Tundalsskolan
6a röd, Tundalsskolan
Akademiska Schacksällskapet Umeå
BatmanKids
Berghemsskolans Minionschackisar
Berghemsskolans Schackkidz
Berghemsskolans Storschackisar
Björken
Bodbysunds SK
Dominikaneränkorna, Tundalsskolan
Ersängkungarna
Ersängsskolan F-6s SK
Ersängstornen
FC Schack
Fisk från Ryssland
Furuskolans SK
Fyrbandade flyghönorna
Granarna
Hornpelikanerna
Ibisarna
IES Umeå CC
Illrarna
Kronflyghönorna
Känguruspringmössen
Lövånger SK
Mina morötter
Morotsstavarna
NorrlandsKids
Norsjöskolans SK
Oceanlöparna
Prärieugglorna
RGG shackklubb
Röbäcks SSK
Rödåselsskolans SK
Saras Stjärnor
Schack macka
Schack-Gafflarna
Schacklejonen
Schackuniversumet
SK Rockaden Umeå
SK Vit Norrhammarskolan
Skellefteå SK
Sofiehemsskolans SK
Språkskolans SK Mamma Mu
SUCC
Tallarna
The Kings of Chess
The Red Rocket
Tofsduvorna
Tropikmyggsnapparna
Ursviken 6:an
Yttre Ursviksskolans SK
Åmsele Schackmatteklubb

Distrikt: Västergötlands SF

5a Ingaredsskolan
Alingsås SS
Altorps SK
Bollebygds SK
Bonden Västra/Parkskolan
Borås-Fristad SK
ChessToMess
Coolingarna
Daltorpskolan 7-9 SK
Damen Västra/Parkskolan
De fluffiga enhörningarna
Edets Schack
Eriksbergs SSK
Falköpings SS
Gaffeln Västra/Parkskolan
Geniknölarna
Gråkronade gulhakarna
Halvåsnorna
Hamsterråttorna
Hemsjö Schackklubb
Hjo SK
Holsljunga skola
Hova SK
Hällekis5an
Hästen Västra/Parkskolan
Hästhagens SK
Hästälskarna
Intelligenterna
King klubben
Kinnarpschesselite
Knekten Västra/Parkskolan
Kort Rockad Västra/Parkskolan
Kronans diamanter
Kronans Juveler
Kronans juveler grön
Kronans juveler orange
Kronans Kings and Queens
Kronans Kristaller
Kronoguldet
Kullen5
Kungen Västra/Parkskolan
Kungssolfåglarna, Bollebygdskolan
Lenas SSK
Lidköpings SS
Listigkurrarna
Lång Rockad Västra/Parkskolan
Löparen Västra/Parkskolan
Maksulorna
Munkedalsskolans SK
Nordals 5:an
Nya Skolans Pjäser
Passanten Västra/Parkskolan
Ponnyn Västra/Parkskolan
Prinsen Västra/Parkskolan
Remi
Rivolikolibrierna
Rockaden Västra/Parkskolan
Ronaldo
Rosthägrarna
Rubiks kub mästarna
Rut
Rödnäbbade tropikfåglarna
SA Fenix Springaren
SA Mark
Schack Dreamteam
Schack Ett
Schackmatt, Nordalsskolan
Schackmästarna, Lidköping
Skaftö5a
Skaftö6a
Skara SS
SKK Trollhättan
Skogstomtarna
Skövde SS
Springaren Västra/Parkskolan
Stadsborna
Strömskolans SK
Större myrtörnskatorna
SwedishChessMaffia
Tanums SS
Team Gate
Tibro SK
Tornet Västra/Parkskolan
Träpjäs
Uddebo SK
Uddevalla SS
Ulricehamns SK
Vara SS
Varnhemsskolans SK
VBK6
Vi heter det här
Viken 5
Vänersborgs SS
Zebran Västra/Parkskolan
Åsarp Åk5

Distrikt: Västmanlands SF

Arboga SK
Batman
Björnarna
Blåryggade bladfåglarna, Ekbergaskolan
Bronsvingad duvorna, Ekbergaskolan
Delfinerna
Delfinerna, Emausskolan
Enhörningarna
Flash
Götlunda SK
Hagaberg
Hagaberg blå
Hagaberg röd
Hajarna
Hulk
Kilstjärtslirorna
Kungsörs SK
Köpings SS
Möklintas Unga Strateger SK
Nibbleskolan Hallstahammars SK
Pingvinerna
Rönnbyskolans SK
Sala SK
Schack i skolan, Västerås
Spiderman
Stararna
Storängens Juveler
Sydliga kortsvansade pungråttorna
Tuppkärrsskolans SK
Vargarna
Virsbo SK
Vägvråkarna Storängsskolan
Västerås ASK
Västerås SK
Västliga tangarerna
Wonder women

Distrikt: Ångermanlands SF

Boyles maskormarna
Chesskings
Fasanerna
Galaxerna
Grymma 5:an
Grymma 6:an
Höglands fritidsschack
Idbynfritids SK
Lag Universum
Mindre svartvråkarna
Orangebröstade solfåglarna
Ramsele krossar
SK Örnen
Skitungarna united
Skrikstrandpiparna
Soulchess SK
Sydlig piplärksångarna
Trehörningsjöskolans SK
Örnsköldarna06

Distrikt: Örebro läns SF

Björkens SK
Björkhaga1
Björkhaga2
Bokens SK
Bruna noddyerna
Bråtenskolans SK
Ekbackens Sk
Ekeby SK
Ervalla SS
Gibbonerna
Grävlingarna
Hallsberg SS
JENSEN grundskola SK
Karlskoga SK
Linde SK
Noshörningarna
Näbbmössen
OP-skolans SK 4-6
Rödvita gärdsmygarna
Schack för alla Glanshammars SK
Schack-klubben 7-9 OP
Townsends skogssångarna
Vitgda vireorna
Örebro SS
Örebro Waldorfskola SK

Distrikt: Östergötlands SF

Adjunktens SK
Arvids hjältar
Barnens schackklubb
Björkhagas SK
Borgs Skol SK
Bule Black & White
Bäckskolans Schack
Chessheroes
De sjungande schackpjäserna
Folkschack
Grebo skolas SK
Gusums SK
H Time
Horn
Hultdalens SK
Jag och company
Jupiter
Linköpings ASS
Mamma Mia
Mars
Motala Schacksällskap
Neos hjältar
Nordic International School CC
Rimforsas Schack matt
Saturnus, Linköping
Schack 08, Norrköping
Schack i urochskur
Schack matt, Navestadskolan
Schack4Life Tornet
Schackarna 1
Schackmatt Folkungaskolan
Schackmattarna, Skolgårda
Schackmästarna Bråviksskolan Tornet
Schackpjäskören
Schackspelskören
Sextiofyran
Shackalerna
SK Bosna Norrköping
SK Svart Grebyskolan
SK Vit Grebyskolan
Skärblacka SK
Smörig möglig gurka
SS Allians, Skänninge
SS Nätspringaren
Tamburinens SK
Tåby skolas SK
Vindbryggan

Distrikt: Övriga

ABB Industrigymnasium, Västerås
Adolfsbergsskolan, Örebro
Björkö Friskola, Linköping
Bollebygdsskolan
Brandthovdaskolan, Västerås
Ekbergaskolan I, Västerås
Ekbergaskolan II, Västerås
IES Linköping
IES Umeå
IHGR, Göteborg
Järlåsa Skola, Uppsala
Ljungbackens Skola, Lidingö
Minervaskolan, Umeå
Montessoriskolan, Norrköping
Nannaskolan, Uppsala
Oscar Fredriks Skola II, Göteborg
Rävlandaskolan, Hindås
Rönnenskolan, Malmö
Sandtorpet, Åby
Slaka Skola, Linköping
Stockholms Internationella Montessoriskola
Stora Hammars Skola, Höllviken
Sveriges Synskadades Schackförbund
Torslandaskolan, Göteborg
Tumba Gymnasium
Vallbyskolan, Kolbäck
Varekils skola, Orust
Vasa International School, Stockholm
Västbergaskolan, Hägersten x
Änggårdsskolan, Linköping
Örebro Waldorfskola H