Miniorer     Download as PDF

NAMNKLUBBSP+=-POÄNGKV.P
1 Arvin Rasti Örgryte SK 8 611 21142.00
2 Ludwig Sandhu Wasa SK 8 611 21131.00
3 Adrian Söderström Fagerviks SK 8 611 21131.00
4 Melvin Vu Snabba Löparen 8 611 21128.00
5 Joar Östlund Wasa SK 8 611 21128.00
6 Akash Mitra Uppsala SSS 8 521 20135.00
7 Hugo Wernberg Wasa SK 8 602 20131.00
8 Christopher Jernberg Västerås SK 8 521 20127.00
9 Felix Muntean SSK Hammarö 8 602 20119.00
10 Axel Falkevall Trojanska Hästen 8 512 19135.00
11 Alexander Ström-Engdahl SS Manhem 8 431 19130.00
12 Philip Isaksson Trojanska Hästen 8 512 19125.00
13 Johannes Martin Växjö SK 8 512 19124.00
14 Linnea Johansson-Öhman Järfälla SS 8 512 19122.00
15 Vidar Grahn Trojanska Hästen 8 512 19120.00
16 Gabriel Nord Kristallens SK 8 422 18132.00
17 Oliver Nilsson Trojanska Hästen 8 503 18129.00
18 Ludvig Morell Lunds ASK 8 503 18127.00
19 Simon Bratt Järfälla SS 8 503 18126.00
20 Simon Agrest Sollentuna SK 8 503 18125.00
21 Alexander Hall SS Gambit, Norrtälje 8 503 18125.00
22 Herman Enholm SK Rockaden, Sthlm 8 503 18119.00
23 Jacob Harlin SS Luleå 8 503 18118.00
24 Teodora Holst SK Rockaden, Sthlm 8 422 18117.00
25 Amandus Hallqvist SK Rockaden, Sthlm 8 413 17130.00
26 Elias  Bäcklund SK Rockaden, Sthlm 8 413 17126.00
27 Oscar Håkonsen Larsson Västerås SK 8 413 17123.00
28 Simon Sandberg SK Rockaden, Sthlm 8 332 17123.00
29 Max Isaksson Trojanska Hästen 8 413 17121.00
30 Alva Ling Tran Trojanska Hästen 8 413 17120.00
31 Julia Östensson Uppsala SSS 8 413 17119.00
32 Simon Persson Holm Wasa SK 8 413 17119.00
33 Anastasia Tolstoy Wasa SK 8 413 17119.00
34 Zulfiya Mirabdulla SS 4 Springare 8 413 17116.00
35 Thomas Zhan Västerås SK 8 413 17115.00
36 Viktor Zhang Kristallens SK 8 413 17110.00
37 Gustav Nordström SS Manhem 8 413 17109.00
38 Daniils Platkovs Trojanska Hästen 8 404 16123.00
39 Tobias Östlund Wasa SK 8 404 16119.00
40 Frunze Saghatelyan Järfälla SS 8 323 16118.00
41 Bobbo Spetz Wasa SK 8 404 16117.00
42 Emil Ström SS Manhem 8 404 16115.00
43 Hongjun Wang SK Rockaden, Sthlm 8 404 16110.00
44 Joakim Gråman Tyresö SK 8 404 16108.00
45 Frank Kruså Trojanska Hästen 8 404 16105.00
46 Eddie Frisk Stora Vika SK 8 404 16104.00
47 Oscar Nordin SS Manhem 8 314 15120.00
48 Ange Zeidlitz Västerås SK 8 314 15118.00
49 Samuel Olsson Västerås SK 8 314 15115.00
50 Lukas Willstedt SK Rockaden, Sthlm 8 314 15114.00
51 Ludwig Laukka Uppsala SSS 8 314 15112.00
52 Elias Larsson Järfälla SS 8 314 15111.00
53 Gustav Kruså Trojanska Hästen 8 314 15110.00
54 Arvid Fransson SK Rockaden, Sthlm 8 314 15110.00
55 Alexander Power Wasa SK 8 314 15107.00
56 David Gheorghe Trojanska Hästen 8 314 15106.00
57 Vidar Västberg Hagstad SK Rockaden, Sthlm 8 314 15106.00
58 Lydia Fogelberg Lindberg Kristallens SK 8 314 15105.00
59 Matthäus Buchert Uppsala SSS 8 314 15102.00
60 Erik Anfält Kristallens SK 8 305 14115.00
61 Alice Ruud Wasa SK 8 305 14115.00
62 Taron Saghatelyan Järfälla SS 8 305 14113.00
63 William Saluveer SK Rockaden, Sthlm 8 305 14112.00
64 Marcus Råvik Trojanska Hästen 8 305 14112.00
65 Arvid Saluveer SK Rockaden, Sthlm 8 224 14111.00
66 Alfred Hansson SK Rockaden Umeå 8 305 14106.00
67 Joshua McCarthy Farsta SK 8 305 1492.00
68 Lilly Johansson Kristallens SK 8 215 13110.00
69 Emil Henriques Örgryte SK 8 215 13110.00
70 WEIJUN WANG SK Rockaden, Sthlm 8 215 13110.00
71 Hugo Deresiewicz Solna SS 8 215 13110.00
72 Marcus Henderson Greenwood Wasa SK 8 215 13101.00
73 Maya Ekman Matamoros SK Rockaden, Sthlm 8 206 12104.00
74 Zack Wagner Nottberg Trojanska Hästen 8 206 12102.00
75 Oskar Solver Stenungsunds SK 8 206 1298.00
76 Frida Petersson Kristallens SK 8 206 1294.00
77 Finn Jonasson SK Rockaden, Sthlm 7 205 1183.00
78 Viggo Hedlund SK 127 Skärholmen 8 107 10102.00
79 Alejandro Rei Bacas Fujiki SK Rockaden, Sthlm 8 107 10100.00
80 Vidar Gustafsson SK Rockaden, Sthlm 8 107 10100.00
81 Gabriel Santander Wasa SK 4 004 249.00
82 Viktor Olovsson Kolewski Tyresö SK 1 001 00.00
83 Fatma Abouelenein Stora Vika SK 0 000 00.00
 
detaljerad tabell
 

Rond 1Rond 2Rond 3Rond 4Rond 5Rond 6Rond 7Rond 8
2018-03-10


BordVITSVARTRESULTAT
1Arvin Rasti-Adrian Söderström1 - 3
2Joar Östlund-Akash Mitra3 - 1
3Axel Falkevall-Melvin Vu1 - 3
4Ludwig Sandhu-Oliver Nilsson3 - 1
5Hugo Wernberg-Alexander Hall3 - 1
6Ludvig Morell-Christopher Jernberg1 - 3
7Felix Muntean-Gabriel Nord3 - 1
8Julia Östensson-Alexander Ström-Engdahl1 - 3
9Vidar Grahn-Amandus Hallqvist3 - 1
10Linnea Johansson-Öhman-Alva Ling Tran3 - 1
11Viktor Zhang-Johannes Martin1 - 3
12Philip Isaksson-Max Isaksson3 - 1
13Hongjun Wang-Simon Agrest1 - 3
14Simon Sandberg-Anastasia Tolstoy2 - 2
15Simon Bratt-Daniils Platkovs3 - 1
16Tobias Östlund-Jacob Harlin1 - 3
17Emil Ström-Herman Enholm1 - 3
18Frunze Saghatelyan-Teodora Holst1 - 3
19Oscar Nordin-Oscar Håkonsen Larsson1 - 3
20Zulfiya Mirabdulla-Arvid Fransson3 - 1
21Gustav Nordström-Lukas Willstedt3 - 1
22Elias  Bäcklund-Samuel Olsson3 - 1
23Ange Zeidlitz-Thomas Zhan1 - 3
24Simon Persson Holm-Erik Anfält3 - 1
25Lydia Fogelberg Lindberg-David Gheorghe2 - 2
26Eddie Frisk-Taron Saghatelyan3 - 1
27Arvid Saluveer-Joakim Gråman1 - 3
28Frank Kruså-William Saluveer3 - 1
29Hugo Deresiewicz-Ludwig Laukka1 - 3
30Lilly Johansson-Vidar Västberg Hagstad1 - 3
31Elias Larsson-Emil Henriques3 - 1
32Matthäus Buchert-WEIJUN WANG3 - 1
33Marcus Henderson Greenwood-Gustav Kruså1 - 3
34Alexander Power-Maya Ekman Matamoros3 - 1
35Frida Petersson-Joshua McCarthy1 - 3
36Zack Wagner Nottberg-Alice Ruud1 - 3
37Marcus Råvik-Vidar Gustafsson3 - 1
38Finn Jonasson-Viggo Hedlund3 - 1
39Alejandro Rei Bacas Fujiki-Oskar Solver1 - 3
40Alfred Hansson-Bobbo Spetz