Klass D     Download as PDF

NAMNKLUBBRANKING 1/3SP+=-POÄNGKV.P
1 Marek Religa SS 4 Springare 0 7 601 6.033.50
2 Sebastian Gerdes Trojanska Hästen 1407B 7 601 6.031.00
3 Mio Fischer SS 4 Springare 1191B 7 601 6.030.00
4 Viggo Sandulf Trojanska Hästen 1403B 7 601 6.028.00
5 Lavinia Valcu Solna SS 0 7 511 5.524.00
6 Eric Östling SS 4 Springare 0 7 502 5.028.50
7 Elliot Evertsson Norrevik SK Rockaden, Sthlm 0 7 502 5.028.00
8 Felix Westman Trojanska Hästen 0 7 421 5.027.50
9 Rocky Wernerman Stora Vika SK 1106B 7 502 5.026.00
10 Jung Hoon Seo Trojanska Hästen 0 7 502 5.025.50
11 Edwin Chen Järfälla SS 0 7 502 5.025.00
12 Victor Lilliehöök Wasa SK 0 7 502 5.024.00
13 Felix Mattsson Trojanska Hästen 0 7 502 5.024.00
14 Alp Apak SK Rockaden, Sthlm 0 7 502 5.023.00
15 Gregory Lazovskiy SS 4 Springare 0 7 412 4.525.50
16 Oskar Wallis SS 4 Springare 0 7 412 4.525.00
17 Sebastian Samuelsson SK Rockaden, Sthlm 0 7 412 4.523.00
18 Domenik Cicek SK Passanten 0 7 403 4.028.50
19 Kasper Andersson Solna SS 0 7 322 4.027.50
20 Samuel Eriksen Trojanska Hästen 0 7 403 4.026.00
21 Alvin Daniels Järfälla SS 0 7 403 4.025.00
22 Parth Tendulkar SS 4 Springare 0 7 403 4.025.00
23 Xander Dåderman Trojanska Hästen 0 7 403 4.025.00
24 Denis Chizhov SS 4 Springare 0 7 403 4.024.50
25 Abdimalik Bare Tyresö SK 0 7 322 4.024.00
26 Matija Sakic SK Rockaden, Sthlm 0 7 403 4.023.50
27 Samuel Qi Trojanska Hästen 0 7 403 4.022.50
28 Roman Aschberg Kristallens SK 0 7 403 4.022.50
29 Aryan Banerjee SS 4 Springare 0 7 403 4.022.00
30 Jakub Religa SS 4 Springare 0 7 403 4.021.50
31 Ruben Liljeblad Trojanska Hästen 0 7 403 4.020.00
32 Tomas Arnason SK Rockaden, Sthlm 0 7 322 4.020.00
33 Maksim Poley SS 4 Springare 0 7 403 4.018.50
34 David Sivertsson Trojanska Hästen 0 7 313 3.523.50
35 Anders Bergqvist SK Rockaden, Sthlm 0 7 313 3.518.00
36 Rayan Bakhouche Kvarnbyskolans lågstadiums Skol SK 0 7 304 3.029.00
37 Sigrid Tvede-Jensen SK Rockaden, Sthlm 0 7 304 3.025.50
38 Einar Bonnevier SK Rockaden, Sthlm 0 7 304 3.025.00
39 Hjalmar Holm Wasa SK 0 7 304 3.024.00
40 Hampus Hugemark Wasa SK 0 7 304 3.024.00
41 My Hedman Ljungqvist Kristallens SK 0 7 304 3.022.50
42 Pratyush Tripathi SS 4 Springare 0 7 304 3.021.50
43 August Haraldsson SS 4 Springare 0 7 304 3.021.50
44 Tuva Grahn Trojanska Hästen 0 7 304 3.021.50
45 Kristian Pedersen SS 4 Springare 0 7 223 3.021.50
46 Hugo Berg SS 4 Springare 0 7 304 3.021.00
47 Lukas Olofsson SS 4 Springare 0 7 304 3.020.00
48 Sigsten Gustavii SK Rockaden, Sthlm 0 7 304 3.019.00
49 Alvar Ahrling Henriksson SK Rockaden, Sthlm 0 7 304 3.016.00
50 Cesar Da Silva Andram SS 4 Springare 0 7 223 3.015.50
51 Jack Eriksson SK Passanten 0 7 304 3.015.00
52 Vladislav Mashkov Tyresö SK 0 7 214 2.525.50
53 Douglas Nyström Tyresö SK 0 7 214 2.519.50
54 Arvid Samuelsson-Schildt SK Passanten 0 7 214 2.519.50
55 Neville Bhinday SS 4 Springare 0 7 214 2.517.00
56 Ebbe Ryberg SK Rockaden, Sthlm 0 7 205 2.025.00
57 Inanna Trollhagen Trojanska Hästen 0 7 124 2.021.00
58 Aniruddh Narain SS 4 Springare 0 7 205 2.020.50
59 Märta Reimers SK Rockaden, Sthlm 0 7 205 2.019.50
60 Juliette Mattsson Trojanska Hästen 0 7 205 2.019.50
61 Nikolas Hultgren SS 4 Springare 0 7 205 2.018.00
62 Ted Roos Broms SS 4 Springare 0 7 205 2.016.50
63 Sebastian Levin SS 4 Springare 0 7 205 2.015.50
64 Simon Winqvist SS 4 Springare 0 7 115 1.520.50
65 Freja Slavinskaya Hansen SS 4 Springare 0 7 115 1.516.00
66 Casper Tiger Trojanska Hästen 0 7 106 1.022.00
67 Casimir von Kantzov SS 4 Springare 0 7 106 1.017.00
68 Nicholas Cardelius SS 4 Springare 0 7 007 0.019.50
69 Renards Orinskis SS 4 Springare 0 1 010 0.00.00
 
detaljerad tabell
 

Rond 1Rond 2Rond 3Rond 4Rond 5Rond 6Rond 7
2018-03-24


BordVITELOSVARTELORESULTAT
1Marek Religa-Mio Fischer1191B1 - 0
2Sebastian Gerdes1407B-Rocky Wernerman1106B1 - 0
3Elliot Evertsson Norrevik-Viggo Sandulf1403B0 - 1
4Oskar Wallis-Lavinia Valcu0 - 1
5Edwin Chen-Domenik Cicek1 - 0
6Samuel Qi-Felix Westman0 - 1
7Roman Aschberg-Victor Lilliehöök0 - 1
8Felix Mattsson-Abdimalik Bare1 - 0
9Alp Apak-Parth Tendulkar1 - 0
10Matija Sakic-Jung Hoon Seo0 - 1
11Sebastian Samuelsson-Kasper Andersson½ - ½
12Hampus Hugemark-Tomas Arnason0 - 1
13Sigsten Gustavii-Denis Chizhov0 - 1
14Kristian Pedersen-Alvin Daniels0 - 1
15Tuva Grahn-Xander Dåderman0 - 1
16Aryan Banerjee-My Hedman Ljungqvist1 - 0
17Maksim Poley-Einar Bonnevier1 - 0
18Pratyush Tripathi-Ruben Liljeblad0 - 1
19August Haraldsson-Jakub Religa0 - 1
20Douglas Nyström-David Sivertsson0 - 1
21Arvid Samuelsson-Schildt-Anders Bergqvist0 - 1
22Vladislav Mashkov-Cesar Da Silva Andram½ - ½
23Ebbe Ryberg-Hjalmar Holm0 - 1
24Inanna Trollhagen-Sigrid Tvede-Jensen0 - 1
25Hugo Berg-Märta Reimers1 - 0
26Lukas Olofsson-Sebastian Levin1 - 0
27Juliette Mattsson-Jack Eriksson0 - 1
28Nikolas Hultgren-Alvar Ahrling Henriksson0 - 1
29Neville Bhinday-Simon Winqvist1 - 0
30Casper Tiger-Aniruddh Narain0 - 1
31Ted Roos Broms-Casimir von Kantzov1 - 0
32Nicholas Cardelius-Freja Slavinskaya Hansen0 - 1
33Gregory Lazovskiy-Eric Östling
34Samuel Eriksen-Rayan Bakhouche